סוכות במרכז המבקרים של יינות ברקן

מרכז המבקרים החוויתי של יקבי ברקן מזמין אתכם לרגל חג הסוכות להנות ממגוון פעילויות ייחודיות לכל המשפחה!

לרגל חג הסוכות יעניק מרכז המבקרים פעילויות משולבות  להורים ולילדים.

בעוד ההורים נהנים מטעימות יין ממגוון יינות ברקן, ייהנו ילדיהם מסדנאת: בישול, סדנאות מתוקות וציור תוויות יין אישיות.

הכנסות מסדנאת בישול לילדים במהלך חג הסוכות הינן קודש ותרומה לנוער בסיכון. מרכז היין החוויתי בקיבוץ חולדה מרחיב את פעילותיו במהלך סוכות ומציג פעילויות מיוחדות לילדים שכל הכנסותיהן יתרמו לנוער בסיכון.

מרכז המבקרים מציג שתי פעילויות ייחודיות לילדים: סדנאת בישול מבית קיצ’ן סטודיו הינה הסדנה היחידה המשלבת בין הנאה וגיבוש לתרומה חברתית הסדנה מאתרת ומכשירה בני נוער בסיכון למקצועות הבישול. בתום ההכשרה המקצועית אנו דואגים לשילובם בשוק המסעדנות ומלווים אותם לאורך כל תקופת העסקתם. סדנת cook & share  הינה אמצעי שלנו לממן את ההכשרות המקצועיות ולכן כל מבקר שירכוש את הכניסה לסדנה הופך להיות שותף שלנו להגשמת החזון.אנו מאמינים כי חילוץ אוכולוסיה בסיכון ממעגלי הרווחה ע”י הכשרה מקצועית הינה הדרך הנכונה להעניק לבוגרנו עתיד מקצועי ועצמאות כלכלית.

פעיליות ילדים מציירים על תווית: בפעיליות זו יעצבו הילדים בתהליך עשיית היין “מהאדמה לבקבוק” וזאת בצמוד לכרם הגדול במדינת ישראל. הילדים יציירו על גבי תוית יין אישית אשר בסיום הפעליות יקבלו את היין עם התווית שציירו עפי סגנונם האישי.( הילדים יקבלו בבקבוק מיץ ענבים מסוג תירוש ללא אלכוהול).

סדנאות מתוקות: – ילדים יוצרים ומפסלים עם סוכריות מתיקה, הילדים יפסלו פרחים והכל רק עם סוכריות ודברי מתיקה, כל ילד יקבל בסיום את העבודה שלו. הסדנה מתקיימת בשיתוף עם חברת LOOKA.

סדנאת בישול לילדים: 25 ₪ תרומה.
ציור תוויות :15 ₪- מקבל בקבוק מיץ ענבים תירוש עם התווית עליו.
פיסול בסוכריות: 25 ₪  – מקבל את עבודת הפיסול שעשה.

מה מצפה להורים המבקרים ב – Barkan Experience בחוה”מ.

אפשרויות הסיור ב-  Barkan Experience – כמגוון היינות המיוצרים ביקב כך גם מגוון הביקורים, ביקבי ברקן יכולים להתאים לכל אורח את החוויה הייחודית לו. קיימים מגוון סיורים המתאימים לרמות השונות בתחומי העניין המגוונים של כל אורח. בתיאום מראש יוכלו המבקרים לבחור את הסיור המתאים ביותר עבורם.

חוויה מהאדמה לבקבוק – מבחר סיורים מוצעים לבחירה:

  • 1.תהליכי עשיית יין בארץ ישראל – סיור מודרך וטעימות יין. ביקור במרכז היין החוויתי Barkan Experience. החוויה מציעה הכרות עם עולם היין דרך סיור המתחיל בצפייה בסרט המוקרן במסך של 180 מעלות (מתורגם ל-4 שפות, אנגלית, צרפתית, רוסית וספרדית), ביקור באולם החביות ובאולם המילוי בסיום טעימות מיינות ברקן. – משך הביקור כולל טעימה כשעה ורבע.
  • 2.  ביקור ביקב בליווי אומני היין / סיור VIP עם יינני יקבי ברקן. הסבר מעמיק על עולם היין ותהליך הייצור. הסיור מלווה בטעימות יינות יוקרה. התאמת סוגי כוסות יין לסוגי יין, הכרות מרכיבי היין והטעמים שלו, למידה כיצד לטפל ולהגיש יין לאורחים בהדרכת היינן. האירוח מלווה בכיבוד (בבחירה מתוך תפריטי המקום) . הפעילות קיימת גם בשעות אחה”צ והערב. – משך הסיור כשלוש שעות, המחיר נקבע עפ”י רמות הביקור, הכיבוד והיין. ניתן לשלב שף להסבר על אוכל בשילוב עם יין.
  • 3. טרואר, סוגי הענבים ודרכי עשיית היין חוויה מהאדמה הגפן והכרם – הכרות עם זני גפנים וסוגי יינות עפ”י הטרואר הייחודי של כל אחד מהם. הבנה מעמיקה של המושג טרואר, של הגורמים המרכיבים אותו כגון האקלים וסוגי הקרקע והשפעתו על מגוון סוגי היין והטעמים השונים. החוויה כוללת סיור ייחודי ומעמיק בכרמים עם אפשרות לצרף את אגרונום היקב להסברים, בליווי טעימות יין בחדר VIP וכיבוד על פי בחירתכם. – משך הביקור כשלוש שעות, המחיר ייקבע עפ”י רמות הביקור, הכיבוד והיין.

 

מרכז המבקרים של יקבי ברקן. צילום אייל קרן
מרכז המבקרים של יקבי ברקן. צילום אייל קרן

חדר אירועים VIP

חדר ה- VIP ממוקם במקום שקט כשמסביב עוטפות את האירוע חביות היין והברנדי, המקום מתאים לאירועים ואוירה ייחודית, אירועי חברות, קד”מ , כנסים, אירוע שיווק ועוד. החדר הVIP לאירוח של כ -30 מבקרים, ישיבה סביב שולחן אבירים גדול מפואר, פינת אירוח סלונית. אירועים פרטיים ועסקיים – Barkan Experience מזמין אתכם לקיים אירועים וימי עיון –
אודיטוריום משוכלל עד 50 איש (מקרנים, מערכות הגברה). אירוח חיצוני בכניסה מפוארת ופנימי עד 150 איש (אירוע צלחת מזלג).

שרותי קייטרינג מותאמים עפ”י דרישה: סדנאות יין מקצועיות בליווי יינן וטעימות יין ייחודיות עפי בחירה מתפריט יינות ברקן, הכרת עולם היין מהאדמה לבקבוק הרצאה מקצועית (אגרונום ויינן). בציר ענבים ידני ופעילות אזורית – כתבי חידה, היסטוריית א”י ואתרים נוספים.

אודות Barkan Experience

משך תכנון עיצוב ובניית מרכז Barkan Experience ארכה כ- 7 שנים, היקף ההשקה במרכז נאמד בסה”כ השקעה של כ – 40 מיליון שקל. Barkan experience יושב בלב 2200 דונם כרם, ליקבי ברקן מעל 9000 דונם כרמים מהגליל בצפון ועד למצפה רמון בדרום, בהרי ירושלים ושפלת יהודה. יקבי ברקן מייצרים מעל 10000 בקבוקים כל שנה שזוכים באינספור מדליות ופרסים בארץ ובעולם. ליקבי ברקן אולם החביות הגדול בארץ המכיל כ-  5000 חביות. ביקבי ברקן מתמחים בעשייה וייצור יין באמצעים המתקדמים והחדישים בעולם היין.

ימי הביקור:
ימים א- ה בין השעות 09:00-16:00
המרכז סגור בשבתות, חגי ישראל וימי זיכרון.
עלות למבקר לסיור הכולל שלוש טעימות יין 30 ₪ (הסיור הבסיסי ביותר)
לתאום ביקורים מראש: 08-9447790

אודות מחבר הפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *