מופע לעובדים בנופש חברה – חוויה לשדרוג החופשה

כל נופש חברה חוזרת השאלה מה יהיה הפעם? לאן נטוס? איפה ננפוש? ומה יהיו האטרקציות שיהיו החלק היותר מעניין של החופשה מטעם העבודה.

אז הפעם אנחנו רוצים להמליץ לכם על אטרקציה שיכולה לשנות לכם את כל התמונה ואפילו להוציא את העובדים שלכם עם חיוך מרוח מצד לצד וחוויה שכולם ידברו עליה שנים קדימה.

הופעה של מוזיקאי או קומיקאי במהלך החופשה מטעם החברה, נכון בהתחלה מרימים גבה וזה נשמע קצת מורכב, קצת יקר ואפילו קצת מוזר…אבל, זה הזמן לשכוח על כל מה שחשבתם עד כה ולצאת מהקופסא, כי העובדים שלכם הולכים לחגוג ובגדול, וגם אתם!

למה כן ולמה לא?

שאלת השאלות…למה כן להזמין מופע לאירוע ולמה לא, אז נתחיל בלמה לא? (רק החזקים שורדים):

  • כי זה יותר יקר – ככל הנראה העלויות של להביא אמן לנופש חברה ולא משנה באיזה אמן מדובר יהיה כרוך בעלויות גבוהות יותר שבדרך כלל כוללות טיסות ולינה לאמן והמלווים שלו.
  • אופרציה והתעסקות – כאשר אתם מחליטים להזמין אמן לאירוע וזה לא משנה אם זה לחופשה בקפריסין או אילת, האחראיות היא גדולה יותר כי צריך לדאוג לכל סידורי ההופעה (או שתיקחו מפיק ותורידו לעצמכם את זה מהראש אבל אז חוזרים להיבט הכלכלי)

ולמה כן את שואלים את עצמכם?

  • זה מרשים – כיום התחרות על ליבו של העובד היא משמעותית, וכחלק ממסע השכנועים של מנהלי כוח האדם בחברת ההייטק להתחרות על העובדים, היא לפאר, להעשיר ולהראות כמה שווה וכדאי לעבוד בארגון, ומה יכול לעשות את העבודה טוב יותר מאשר נופש חברה ביעד חופשה אטרקטיבי הכולל הופעות בידור של טובי האמנים.
  • הוצאה מוכרת – בעלי חברות ועובדי אגפי חשבונות מכירים את הסיטואציה בה יש צורך להגדיל את הוצאות החברה לקראת סוף השנה (תקופה בה בדרך כלל נערכים אירועי ונופשי חברות בישראל), אז בוא נקרא לילד בשמו, הזמנת אמן לאירוע חברה הוא הוצאה מלאה לעסק ויכול בהחלט לעשות לכם את העבודה במקרה הזה.
  • חוויה לעובדים לכל החיים – אם יש משהו שידברו עליו אחרי החופשה זו ההופעה המצוינת שארגנתם בעבור העובדים שלכם, זו פשוט חוויה ואטרקציה לעובדים שהם יזכרו לכל החיים (גם הרבה אחרי שהם יעזבו את מקום העבודה)
  • תוכן מגוון (לא כמו כל שנה) – אז נכון, לפעמים הוצאה על הופעה לאירוע עובדים יכול להיות יקר ומורכב ואולי לא מומלץ כל שנה, או אולי לגוון שכל שנה תהיה הופעה אחרת (סטנדאפ, מוזיקה או אמן חושים), אבל מה שבטוח שהתוכן הוא תוכן מגוון ואיכותי שכולם ידברו עליו.

מוזיקה, סטנד-אפ או אמן חושים?

עוד שאלה שלבטח תתברברו אליה רבות במהלך החיפושים וההחלטות זה סוג הופעה שתזמינו, האם ללכת על הופעה של מוזיקאי בודד או הרכב (המצריך גם אופרציה מורכבת יותר ועלויות גבוהות פי כמה וכמה), או לחילופין להזמין אמן בודד כמו סטנדאפיסט או אמן חושים שיעביר ערב מצחיק, מעניין ובמרבית המקרים גם זול יותר.

ההמלצה שלנו שאם כבר החלטתם ללכת על הזמנת מופע זה להתייעץ אם כל הלוקחים חלק בדבר ובהחלטות הסופיות של האירוע, ההחלטה להביא אמן לנופש חברה בחו”ל ואפילו בארץ זו אופרציה ולא מעט שעות נוספות שאתם לוקחים על עצמכם, אבל אין בכלל ספק שזה שווה כל רגע כאשר מגיעים לרגע, ההופעה מתקיימת והעובדים נהנים ושמחים.

כמובן שחשוב מאוד שההזמנה של האמן תתבצע ממשרד ייצוג אמנים או חברת הפקות מוכרת בעלת ניסיון ורזומה שייקחו את האירוע שלכם שלב אחד קדימה ובמחיר ריאלי, במידה והחלטתם להזמין מוזיקאי בדקו מי הוא הסוכן או המשרד המייצג של האמן, במידה וההחלטה היא דווקא להזמין קומיקאי או סטנדאפיסט, אז מומלץ מאוד טרם ההזמנה באמצעות מפיק אקראי לבדוק את מנוע חיפוש הסטנדאפיסטים להזמנת הופעות סטנדאפ.

יעדי הנופש שמומלץ להזמין אליהם הופעה

החלטתם ללכת על זה ואתם רוצים להזמין אמן להופעת אורח במהלך הנופש חברה?! מצוין, אבל חשוב מאוד שתבינו אם הפרוצדורה למופע והאם היא תואמת את יעד החופשה בו בחרתם לבלות.

ראשית כל סבירות גבוהה שאתם תלונו בבית מלון באחד מיעדי הנופש ולכן חשוב מאוד לפני שמזמינים מופע לבדוק שיש במלון אולם אירועים שיכול להיסגר בעבור האירוע שלכם, וכמובן יכלול את המפרט הטכני בפן ההגברה, אנשי הסאונד והבמה הדרושה לקיום ההופעה.

לאלו מכם שרוצים לוותר על התענוג במלון הן אם בפן הכלכלי והן אם בגלל סיבות אחרות, דעו שתמיד יש אופציה לבדוק עם אולמות אירועים, פאבים מקומיים ושאר המקומות המארחים ביעד הנופש מופעים מעת לעת ולהם יש את האופרציה הדרושה בשביל להפיק ולהרים אירוע שכזה.

היעדים הכי פופולאריים שניתן לראות שיש ביקוש גבוה יחסית להזמנת הופעות בידור בעבור אירוע חברה המתקיימים בחו”ל הם בעיקר יוון, קפריסין, דובאי וטורקיה הנחשבות ליעדי תיירות קרובים יחסית המאפשרים גישה מהירה וזולה לאמן המגיע להופיע באירוע.

בשנים האחרונות ניתן לראות חברות וארגונים אשר חוכרים אונית נופש לשייט במזרח התיכון ושאר היעדים הקרובים, כאשר במהלך ההפלגה ישנה הופעה של האמן באולם התיאטרון אשר בדרך כלל קיים בכל אונית תענוגות ונופש.

כמובן שבגדול לכל יעד תיירות ואשר הוא אפשר להזמין הופעה של אמן אורח אך חשוב מאוד לקחת את כל האופרציה הכרוכה בחשבון, יעד פופולארי שניתן לראות בשנים האחרונות שמביא אמנים רבים אליו זוהי תאילנד – בירת התיירות של המזרח הרחוק ויעד אטרקטיבי לחברות הייטק בעיקר, וכיום לא מעט מוזיקאים וסטנדאפיסטים ישראלים מגיעים ליעדים אלו להופעות אורח של חברות המזמינות אותם מראש.

וכמובן לא שכחנו את אלו שנוסעים לחופשה באילת במסגרת נופש חברה, שם סידורי האופרציה פשוטים וקלים יותר אך עדיין יש לדאוג לסידורי הלינה, טיסות וכמובן המפרט הטכני על פי דרישת האמן.

אודות מחבר הפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *