כיצד למצוא טיסות זולות? המדריך המהיר לטסים לחו”ל

רבים מן הישראלים אוהבים להרכיב לעצמם את החופשה לבד ולא להיות תלויים בחברה כזו או אחרת שתרכיב עבורם את החבילה כולם. ובמיוחד היום עם עידן האפליקציות וריבוי מציעי השירות וכן הקלות בה ניתן להזמין ולהרכיב חופשה לבד: את הטיסה, את המלון, את האטרקציות, כרטיסים לאירועי תרבות וספורט ועוד.

במאמר זה ניגע במרכיב הטיסה בחופשה שלכם, ונציג דרכיב יעילות על מנת למצוא טיסות זולות גם דרך האינטרנט וגם באופן כללי לגבי עקרונות מנחים למציאת טיסות זולות.

הזמינו טיסה מראש ככל הניתן

הזמנת הטיסה שלכם זמן רב מראש יכולה לעזור לכם לחסוך כסף. חברות התעופה נוטות להעלות את מחירי הכרטיסים שלהן קרוב יותר למועד ההמראה, ככל שהביקוש למושבים עולה. כלל אצבע כללי הוא להזמין טיסות 3-6 חודשים לפני מועד ההמראה כדי לקבל את המחירים הטובים ביותר. בנוסף, שקול להזמין במהלך עונת השיא של היעד אליו אתה נוסע, מכיוון שלעתים קרובות זה קורה כאשר חברות התעופה מציעות מחירים מוזלים. הקפד גם להשוות מחירים מחברות תעופה שונות כדי למצוא את העסקה הטובה ביותר.

היו גמישים בתאריכי הטיסה שלכם

אם יש לך את הגמישות לנסוע בימי חול ולא בסופי שבוע, ייתכן שתוכל למצוא דילים טובים יותר. הסיבה לכך היא שבדרך כלל יש פחות ביקוש לטיסות במהלך השבוע, ולעתים קרובות חברות תעופה נוטות יותר להציע הנחות למילוי מושבים ריקים. שקול להתגמש עם תאריכי הנסיעה שלך בכמה ימים אם זה אומר לקבל טיסה זולה יותר. אתה יכול להשתמש באתרי השוואת טיסות כדי לבדוק מחירים לתאריכים שונים כדי למצוא את האפשרות הזולה ביותר.

השתמשו במצב גלישה בסתר או בגלישה פרטית בעת הזמנת טיסה דרך האינטרנט

אתרים מסוימים עשויים להעלות את מחירי הטיסות שלהם על סמך היסטוריית החיפושים שלך. הסיבה לכך היא שהם עוקבים אחר הפעילות שלך ומשתמשים בקובצי Cookie כדי לאסוף מידע על העדפות הנסיעה שלך. כדי להימנע מכך, מומלץ להשתמש במצב גלישה בסתר או בגלישה פרטית בעת חיפוש טיסות. כך האתר לא יוכל לעקוב אחר היסטוריית החיפושים שלך ויציג את המחירים כפי שהם, ללא כל התאמה אישית. זכור שהמחירים יכולים להשתנות במהירות, לכן עדיף להזמין את הטיסה שלך ברגע שתמצא דיל טוב.

בדקו מספר חברות תעופה

כדי לקבל את העסקה הטובה ביותר על הטיסה שלך, חשוב להשוות מחירים מחברות תעופה שונות. אל תגביל את עצמך רק לחברת תעופה אחת; הקפד לבדוק מספר חברות תעופה ולהשוות את המחירים שלהן כדי למצוא את העסקה הטובה ביותר. חברות תעופה מסוימות עשויות להציע מחירים טובים יותר עבור אותו מסלול, כך שכדאי להקדיש זמן להשוואה. השתמש באתרי השוואת טיסות, כמו גם באתרי האינטרנט של חברות התעופה עצמו, כדי להשוות מחירים. זכור שייתכן שחברות תעופה מסוימות אינן מופיעות באתרי השוואות, לכן הקפד לבדוק ישירות עם כל חברת תעופה.

הירשמו לניוזלטרים של חברות תעופה

חברות תעופה רבות מציעות הנחות ומבצעים בלעדיים למנויי האימייל שלהן. על ידי הרשמה לניוזלטר של חברת תעופה, תהיו בין הראשונים לדעת על מבצעים או מבצעים מיוחדים שהם מציעים. זוהי דרך מצוינת להישאר מעודכן ולנצל את ההנחות שעשויות להיות זמינות. בעת הרשמה, הקפד להשתמש בכתובת דוא”ל שאתה בודק באופן קבוע כדי שלא תפספס שום עדכונים חשובים.

שימו לב לעמלות נסתרות על הטיסה

חברות תעופה מסוימות עשויות לגבות עמלות נוספות עבור כבודה נשלחת, בחירת מושבים ועוד. לפני הזמנת הטיסה, הקפד לבדוק את האותיות הקטנות ולהבין כל עמלות נוספות שעשויות לחול. הקפד לחשב עמלות אלו בעלות הכוללת של הטיסה שלך בעת השוואת מחירים. חברות תעופה מסוימות עשויות להציע כמות כבודה נוחה יותר, לכן הקפד לבדוק זאת בעת השוואת מחירים. בנוסף, שקול להזמין את הטיסה שלך בחברת תעופה המציעה בחירת מושבים בחינם, מכיוון שזה יכול לעזור לך להימנע מתשלום עמלות נוספות עבור ישיבה מועדפת.

אודות מחבר הפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *