לטייל ולנפוש בעולם במלונות המפוארים ביותר במחיר של אכסניות נוער – דרך חיים

בחיים שלנו כל אחד ואחד יש לו “קומבינה”. הדודה של אסתר עובדת במפעל “עלית” ומביאה הביתה ארגזים של קפה, אח של חבר טוב בעל סוכנות ביטוח ומסדר לך מחירים מעולים, לאמא של חברה שלך יש גן ילדים ואתה קונה דרכה אוכל לבית במחירי סיטונאות… נכון, כל אחד מסודר במשהו. אני רוצה לחלוק אתכם סוד, חובבי תיירות יקרים, שישנה את חייכם.

משחר הימים, נדדנו. חיפשנו אחר מקומות חדשים למחיה, טיילנו כדי לגלות, נדדנו כדי לחפש ריגושים וכדי ליצור זיכרונות חדשים. התיירות של היום, מהווה את התעשייה הגדולה בעולם, שנוגסת ב-8,000,000,000 דולר בשנה. כן, יש שם 9 אפסים, וכן, זה בדולרים. בני האדם נופשים, מטיילים בעולם, ישנים במלונות ונופשים ברזורטים מפוארים. יוצאים לקרוזים, מטפסים על האוורסט, טסים לבקר את המשפחה, מחפשים אהבה בחו”ל… אנשים עסקים נעים ממדינה למדינה עשרות פעמים בשנה, פוליטיקאים, דיפלומטים, מנכל”ים…בכל אופן, אתם מבינים כיצד העסק הזה כל כך ענק.

שמעתם על קבוצות רכישה? מי בינינו לא קיבל פעם SMS או אימייל מקבוצה שמתארגנת לרכוש כמה עשרות טלוויזיות או קומפלקס דירות חדש? מה לגבי רכישה של כמה כלי רכב? וציוד לבית הספר לילדים? אנשים מבינים שרכישה בקבוצה = לשלם פחות, וזה נכון. אותו הסוחר עסק מעדיף למכור 10 מכוניות ולכאורה להרוויח פחות על כל אחת, אך הוא מרוויח בסכום הסופי, חוסך זמן וכסף שהיה מבזבז על חיפוש לקוחות ונהנה מעסקה בטוחה.

הרשו לי להציג לכם חברה שלקחה את הקונספט של רכישה קבוצתית, והשליכה אותו על עולם התיירות. כן, זה קיים. החברה בנויה על מועדון חברים פעיל וענק (המונה כיום יותר מ-200 אלף איש ברחבי העולם), עבור החברה משמשת כמתווך, ורוכשת אלפי חבילות נופש בשנה ברחבי העולם בשיטת הסיטונאות. להבדיל מסוכנות הנסיעות הרגילה שאתם מכירים (יש לנו בארץ כמה וכמה כאלה), החברה שלנו פונה ישירות למלונות ולעיירות נופש, לחברות תעופה, וסוגרת איתם חבילות בקנייה מראש ובכמות סיטונאית של לדוגמא 150 חדרים למלון, 100 חדרים בספינה של שיט תענוגות ועוד. המחיר הסופי שאתה משלם, נמוך פי – 5 מהמחיר הזול ביותר שתמצא ברשת.

אם הדבר מעניין אותכם, אני מזמין אתכם לקבל מידע מפורט יותר כמו כן גם ליצור איתי קשר דרך האתר שלי.

אודות מחבר הפוסט

One thought on “לטייל ולנפוש בעולם במלונות המפוארים ביותר במחיר של אכסניות נוער – דרך חיים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *