סוכות 2013 בהיכל הקרח בחולון

בהיכל הקרח בחולון פותחים את השנה בחוויה משפחתית . מתחם ההחלקה על הקרח של ישראל,  Ice Peaks, מזמין אתכם, להגיע בחגים ולפתוח את השנה עם חוויה משפחתית כפיית במיוחד .

בובת פינגווין ענקית תשמח להחליק איתכם ולהצטלם למזכרת במקום בית קפה וחנות ציוד מקצועי. מלווים – ללא תשלום.

פתוח בחג (מלבד ערב החג עצמו).

היכל הקרח בחולון מזמין את כולם לפתוח את השנה החדשה על מרחבי הקרח של Ice Peaks – היכל הקרח של ישראל. משטח החלקה חצי אולימפי, משמש לאימוני קבוצות הוקי קרח ומחליקים אמנותיים, ומקום בילוי, ספורט וחוויה. זה המקום לגלות את האקסטרים שבהחלקה על הקרח, לבלות יום בכיף עם ילדים בתנועה או לקחת את החברים לערב כיף על הקרח – כל מי שיודע לרכב על גלגליות ורולר בליידס יכול! ואם אתם מלווים את הילדים לבילוי במתחם, תוכלו לבלות את הזמן בבית הקפה – ללא תשלום כניסה.

מתחם Ice Peaks – היכל הקרח של ישראל הוקם בהשקעה של 15 מיליון ₪ על ידי משקיעים יהודים מחו”ל, במטרה למקם את ישראל על מפת ספורט החורף הבינלאומית. כיום משמש המקום מרכז האימונים של קבוצות הוקי ישראליות, שבעבר נאלצו עד היום לצאת לאימונים בחו”ל או להרחיק לגבול הצפון, ומחליקים אמנותיים המתאמנים לקראת אולימפיאדת החורף. במקום מופעל בית קפה עם כיבוד קל ושתייה חמה, וחנות הציוד המקצועי הראשונה בישראל, שמציגה את הבשורות והאביזרים המקצועיים לענפי ההוקי והחלקה על הקרח. בהגעה למתחם מומלץ להצטייד בגרביים ובגד עם שרוול ארוך. נעליים, קסדה ומגנים מסופקים על ידי המתחם (קסדה חובה עד גיל 10). הטבות למגוון ארגונים חברות וגופים, למחזיקי כרטיסי אשראי ישראכרט , לאומי קארד וויזה כאל.

היכל הקרח בחולון. צילום: אילן נחום
היכל הקרח בחולון. צילום: אילן נחום

כניסה למבוגר (45 דקות) – 65 ₪ בלבד. שלל הטבות למגוון ארגונים חברות וגופים, למחזיקי כרטיסי אשראי ישראכרט , לאומי קארד וויזה כאל. כולל אספקת נעליים, מגנים וקסדה \ למלווים כניסה ללא תשלום.

Ice Peaks – פותחים את השנה בהיכל הקרח בחולון. סמוך למתחמי ‘ימית 2000′ ומוזאון הילדים (כניסה משד’ ירושלים).

שעות פתיחה לקהל הרחב:

18.9 – ערב חג סוכות, יום ד’ – 10:00 עד 16:00

19-26.9 – חול המועד סוכות ושמחת תורה – 10:00 עד 23:45 .

*העלייה על משטח ההחלקה עד שעה לפני הסגירה

פרטים נוספים באתר המתחם: www.icepeaks.co.il או בפייסבוק: “Ice Peaks”.

לפרטים בנוגע לקבוצות מאורגנות, הפקת אירועים, רכישת כרטיסים ומנויים: 03-5323008

אודות מחבר הפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *