לקייק על החיים

עבר כבר שבוע מאז שאדידס שיכנעה אותי לקחת חופש מהעבודה ומשיגרת החיים העמוסה כדי לפנק את עצמי באוויר צפון ישראלי נקי ומפנק, אני מוצא את עצמי בורח לאותם רגעים של קסם שהיו באותו יום מלהיב עם חבריה המקסימים.

הגעתי בשעה תשע לתחנת היציאה שלנו בתל אביב עייף ומלא מחשבות שיגרתיות של עבודה, הנסיעה, המוסיקה, השיחות המשעשעות על בילויים משותפים העבירו את הנסיעה ותוך דקות ספורות היינו בכפר ציורי שנמצא בגליל העליון – כפר בלום.

הכפר נמצא בסמוך לחורשת טל האגדית ולראש פינה. הגענו למתחם הקייאקים הנחשק מלא בשלטים יפהפיים על הנחל, פרטים על המסלולים ועל האפשרויות הרבות לגלישת מים פרועה ומרעננת העומדות בפנינו.

המדריך הוציא אותנו לדרך עם הוראות ומשוטים למסלול של שעתיים פלוס (המסלול הארוך) הקייק הוא ספינה קטנה שבה מאבדים את הזמן ומפליגים INTO THE WILD : יערות פראיים של נחל שניר, אוהלים בצדדים עם אנשים שמבלים שם את החופשה לצלילים של ציפורים מצייצות, שפיריות מעופפות במהירות וגחליליות שיוצאות לביקור עם ירידת האור.

תוך כדי סיבובים של הקיאק מדברים עם ח’ברה מכל העולם שבאו לבלות בישראל ושהשייט הזה הוא הטיול שלהם , הרגשתי בר מזל שזה אצלנו בישראל במרחק נסיעה איזה מפנק היה השייט הזה וכמה שזה כייף לצאת לחופשה בתוך יערות קסומים ונחל שלקח אותי עמוק אל מחוץ השיגרה.

עכשיו נשאר רק לגלות את החווייה הזאת כדי שכל אחד יוכל לברוח לאי של שקט באמצע השבוע.

נהנים בקייקי כפר בלום
נהנים בקייקי כפר בלום

אודות מחבר הפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *