בתי מלון בטבריה לדתיים

אחד מהמאפיינים הבולטים של העיר טבריה בשנים האחרונות פרט להיותה עיר נופש וחופש, הינה הפיכתה מעיר חילונית לעיר דתית שמרבית מתושביה הינם חרדים.

לא סתם טבריה נחשבת לעיר דתית ואחת מהקדושות, לא מעט קברי צדיקים נמצאים בעיר ובאזור צפון הארץ, כאשר כיום אחד מהטיולים המוכרים ביותר הינו טיול ועלייה לרגל לקברות צדיקים.

אלו המגיעים לנפוש בטבריה ומחפשים דווקא בתי מלון שישמרו על ההליכות ועל המצוות הקיימות בתורה, יכולים להיות רגועים ולדעת שישנם בטבריה מגוון רחב של בתי מלון שמחכים במיוחד עבורכם.

בית מלון כינר טבריה

אחד מבתי המלון הכי מפורסמים בעבור אוכלוסיית המטיילים והנופשים החרדית הינו בית מלון כינר טבריה, כאשר בית המלון הנ”ל מיועד אך ורק לדתיים וחרדים, אופי המלון הוא מאוד קפדן בכל נושא הדת, כאשר ניתן למצוא בו מיטות כשרות, חופי רחצה על שפת הכינרת שמופרדים לנשים וגברים, מרכזי לימוד תורה ועוד מגוון רחב של שירותים שונים ומגוונים בעבור התיירים מהפלח הדתי המגיעים להתארח באזור טבריה, הכנרת והעמקים.

יש עוד הרבה מלונות אבל חשוב לדעת ש…

חשוב מאוד לדעת שכיום כל בתי המלון הנמצאים באזור טבריה, הכנרת והעמקים הינם מלונות שפועלים תחת כשרות מלאה של הכשר כזה או אחר, אז נכון… לא כל בתי המלון שנמצאים בטבריה הם שומרים על ההליכות כמו בית המלון כינר בטבריה, אבל חשוב לציין שתמיד ניתן ליהנות מאווירה מיוחדת כמו שאתה באמת מחפש בבירת הנופש של צפון ישראל.

כיום ישנם בממוצע כ 45 מלונות בטבריה ובאזור הכנרת, כאשר מרבית מבתי המלון הם כשרים, למעט מספר בתי מלון אחדים כמו “המלון הסקוטי” וכדומה.

חופשה בטבריה, צילום: sxc.hu
חופשה בטבריה, צילום: sxc.hu

משרדי נסיעות המתמחים בשיווק חופשות לדתיים

כיום בישראל ישנם מגוון רחב של משרדי נסיעות ואתרי אינטרנט המתמחים בין היתר בשיווק ומכירה של חופשות לדתיים ולציבור החרדי, כאשר במשרדים אלו ניתן לקבל את הפירוט המלא של השירותים השונים הניתנים לאורחים בבית המלון, פעילויות מיוחדות, חופי רחצה נפרדים הנמצאים בסביבת הכנרת וכמובן אטרקציות שמתאימות במיוחד למגזר זה באזור טבריה, העמקים וצפון ארץ ישראל.

כמובן שבעת רכישת החופשה חשוב מאוד לבצע סקר שוק בשביל לדעת את אומדן המחירים ולדעת שבסופו של דבר אתה יוצא גם עם מחיר טוב בכיס וגם עם אפשרויות מגוונות הניתנות לך מטעם משרד הנסיעות ומטעם בית המלון בטבריה והסביבה.

אודות מחבר הפוסט

4 thoughts on “בתי מלון בטבריה לדתיים

  1. דווקא יצא לי בחודש האחרון להיות בכנרת וראיתי שלושה מלונות באזור המתאימים לציבור הדתי, מקווה שאוכל לעדכן בכתבה בקרוב מאוד בנושא.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *