טיסות לדרום אמריקה לצעירים

במידה ואתה צעיר שמוגדר כיום במרבית מחברות התיירות והתעופה בעיקר החל מגיל 16 ועד גיל 29, סביר להניח שאתה יכול ליהנות מטיסות לאזורי אמריקה הלטינית ומרכז אמריקה במחירים מיוחדים ובלעדיים במרבית מסוכנויות הנסיעות ובמיוחד אצל מרבית מחברות התעופה הפועלות כיום בשוק.

לא פעם וגם אפילו לא פעמיים אנו כצרכני מוצרי תיירות שונים אינם יודעים שמגיעים לנו הנחות משמעותיות בגיל רכישת טיסות וחבילות נופש בהתאם לגילנו ובהתאם לפרמטרים נוספים שמוגדרים אצל חברות התעופה השונות הפועלות כיום בעולם.

זכור…ויישם בכל חברת תיירות ובכל חברת תעופה במידה ואתה צעיר ואתה עומד בקריטריונים, אתה יכול לקבל מחירים טובים יותר מאשר כרטיסי הטיסה הנמכרים לבוגרים יותר.

אז מאיפה מתחילים ומה חשוב שתדע בכל הקשור לטיסות ליעדי דרום אמריקה לצעירים? את כל זה תוכל לגלות במאמר שלפניך בחסות נופש אינפו.

הנחות והטבות תלוי עם מי החלטת לטוס

כל אחד שטס בעבר לדרום אמריקה או עשה מספר בירורים באינטרנט, יודע שהחברה שכיום מובילה בתחומה בכל הקשור לטיסות ליעדי דרום אמריקה היא חברת התעופה איבריה שכדרך אגב גם מעניקה לא מעט הטבות והנחות לאלו המעוניינים לטוס איתה ליעדים אלו בעולם.

ההטבות שתוכלו ליהנות מהם בחברת איבריה הם למשל כרטיסים פתוחים לשנה ללא תוספת כסף, כאשר בדרך כלל תוכלו לראות שכרטיסים אלו עולים יקר עד מאוד ולפעמים אפילו בכמה מאות דולרים יותר שיכולים לדי להכביד על ההוצאה החד פעמית של רכישת כרטיס הטיסה.

בנוסף לכל בדרך כלל ובמרבית המקרים אלו הטסים לדרום אמריקה ובעיקר עם חברת התעופה איבריה, יכולים ליהנות משינוי ראשון חינם ללא תוספת כסף, כאשר בדרך כלל כל שינוי עולה כסף ולפעמים זה יכול אפילו להיות בממוצע סך של 100$ ויותר.

בנוסף לכל אחת מההטבות שיש לצעירים המחליטים לרכוש כרטיסי טיסה לדרום אמריקה או מרכז אמריקה ובעיקר עם חברת איבריה ששולטת על כל אזור זה של הגלובוס, זה בעיקר הנושא של טיסה בכיוון אחד ליעד מסוים כמו למשל לארגנטינה, וחזרה למשל מברזיל, או אפילו ממקסיקו עם נלך צפונה משם במרחק גדול יחסית מדרום אמריקה.

זכור ויישם..לצעירים אצל מרבית מחברות התעופה יש הטבות, הנחות ולא מעט הפתעות וכדאי מאוד בטרם תחליט לבצע את רכישת הטיסה לעשות בירור מקיף בנושא בשביל שתוכל לחסוך כמה שיותר כסף ותוכל להיות בטוח שאתה על הגל הנכון.

כמובן שכדרך אגב מומלץ מאוד להתייעץ עם סוכן הנסיעות שלך אצלנו אתה רוכש את כרטיס הטיסה ליעד, איפה כדאי לך לטייל בדרום אמריקה ? וכך בעצם תוכל להתאים לעצמך את כרטיס הטיסה הטוב ביותר באזור, במידה והעונה המתיירות ביותר היא דווקא באזור פרו, ולא ברזיל, אז אולי כדאי לך לשקול דווקא נסיעה לאזור זה בעולם ולא ליעד אחר שיהיה לך לא נעים ולא כייף הן בגלל מזג האוויר והן בגלל שזה לא העונה.

אודות מחבר הפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *