רשת אטלס פותחת את מלון ארתור בירושלים

רשת  ATLAS פותחת מלון נוסף בירושלים – ” ARTHUR”   מלון בוטיק בסגנון קולוניאלי ברוח שנות ה-30.

המלון החדש ממוקם ברחוב דורות ראשונים , על מדרחוב בן-יהודה ובו 54 חדרים. הוקם בשיתוף אלי יוחנן מהנדסים בע”מ,  בעלי הבניין,  בהשקעה של כ-35 מיליון ₪.

ארתור בלפור חוזר לירושלים –  הפעם כמלון בוטיק חדש –  ” ARTHUR”.  זהו המלון השני בירושלים מרשת מלונות הבוטיק הגדולה בישראל –  ATLAS  והוא צפוי להיפתח בחודש הקרוב.  “ARTHUR” הנו פרוייקט משותף של “אטלס” ואלי יוחנן מהנדסים בע”מ,  בעלי הבניין,  אשר שופץ והוסב למלון בהשקעה של מעל 35 מיליון ₪ וכולל 54 חדרים מרווחים שעוצבו בסגנון קולוניאלי ברוח שנות ה-30.

“ARTHUR”,  ממוקם ברחוב דורות ראשונים (סימטה ממדרחוב בן-יהודה) בירושלים  והוא ייפתח במקביל לפתיחתו של מלון הבוטיק BAY-CLUB בחיפה,  גם הוא מרשת מלונות ATLAS. שני בתי המלון החדשים מצטרפים ל – 10 מלונות הרשת.

בתל-אביב, ירושלים ואילת.

מלון הבוטיק “ARTHUR” לוקח את האורח לחוויה מרגשת של מפגש עם ההיסטוריה הארוכה והשכבות הרבות מהן מורכבת ירושלים.   עיצוב המלון, בסגנון קולוניאלי וברוח שנות ה 30 של המאה הקודמת, מעניק לאורח תחושה של אחת התקופות המרתקות בחיי העיר. בלב ירושלים, במרכז מדרחוב בן יהודה, מעניק המלון נקודת מבט רומנטית על האנשים, הסגנונות, התרבות וההתהוות של ירושלים של ימינו.   המפגש המרתק של התרבות הטורקית עם זו האנגלית והעברית שיצרו את ירושלים של ימינו ניבט מכל קיר, רהיט או בד הממלאים את חללי המלון. צילומים של העיר מתחילת המאה מעניקים לאורח אפשרות להתבונן באותם הדמויות וההתרחשויות שהיוו חלק מחיי היומיום של העיר בתחילת המאה הקודמת.

שם המלון –  ” ARTHUR” הוא על-שם ארתור ג’יימס בלפור,   אישיות שהשפיעה ושינתה את פני ההיסטוריה ביחס למעמדה של העיר ושל מדינת ישראל.  הרשת שמה דגש על שם שיהיה קליט לדוברי שפות מכל העולם ושישדר הומור מסוים, פן אישי, אופי וסטייל ושישקף את התקופה של שנות ה 30 של המאה הקודמת.

מלון ארתור בירושלים. צילום: ATLAS
מלון ארתור בירושלים. צילום: ATLAS

המלון ינוהל כאמור על-ידי רשת מלונות ATLAS, בבעלות לסלי אדלר ודני ליפמן, המתמחה בניהול מלונות בוטיק וקונספט.  המלון ינוהל על-ידי איילה דקל,  המנהלת גם את מלון “הרמוני” הסמוך,  המדורג ב –  Trip Advisor בראש מלונות הבוטיק בישראל,  בכלל, ובירושלים בפרט.  בין מלונות הרשת נמנים בתל אביב : שלום & Relax ,  סינמה,  סנטר שיק, ארטפלוס, מלודי,  וטל,  בירושלים – מלון הרמוני, בחיפה – BAY-CLUB  בקרבת נתב”ג – מלון שדות ובאילת – מלון הסוויטות – נובה לייק. הרשת עובדת על בניית 3 מלונות חדשים בתל-אביב ועוד מלון בירושלים.

פיתוח קונספט המלון : ויז’ן הוספיטליטי בבעלות מיכאל חי ומרטין ערב.

עיצוב פנים: אורן ברונשטיין

אודות מחבר הפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *