הושקה אפליקציית טיולים חדשה שפותחה ע”י סטונדנטים

אפליקציית טיולים חדשה שפותחה על-ידי בוגרים מן המחלקה להנדסאי תוכנה, במרכז לעיצוב ולטכנולוגיה אריאל בשומרון, אלירן סולומון ואסף דוד, ניתנת להורדה ב “Google Apps” למכשירים תומכי אנדרואיד.

אפליקציית “מטיילים” היא אפליקציות מתקדמת, המאפשרת חיפוש אתרי בילוי, מסעדות, חניוני לילה ומסלולי טיול – על-פי אזורים בארץ, דירוג ושיתוף עם המשתמשים השונים.

אפליקציית הטיולים החדשה. צילומסך
אפליקציית הטיולים החדשה. צילומסך

בנוסף, האפליקציה היא אינטראקטיבית ומאפשרת הוספת הערות ודיווחים בזמן אמת. לדוגמה: דיווחים על עומס בכניסה לאתר, דרך חסומה וכדו’, המגיעים מידית לכלל המשתמשים, ומוצגים על המפה על-פי אזורים.

האפליקציה מאפשרת למשתמשים להתכתב זה עם זה בתוך האפליקציה, ובכך גם לחסוך שיחות טלפון או מסרונים, ואף לייצר לעצמם חדר שיחות פרטי. כלי זה שימושי מאוד לקבוצות מטיילים.

האפליקציה מאפשרת אף הגדרת לחצן מצוקה, שבעת הצורך ישלח את נתוני המשתמש, כולל מיקומו הפיזי, כהודעת SMS  מפורטת לנמען נבחר.

עירית לובנברג, ראש המחלקה: “האפליקציה קלה, נוחה וידידותית למשתמש. היא דוגמה נהדרת ליכולות שהסטודנטים שלנו רוכשים במשך לימודיהם: היא משתמשת בטכנולוגיות המתקדמות ביותר ועומדת בכל הסטנדרטים הנהוגים בשוק. אנחנו גאים בבוגרים שלנו שהגיעו לתוצאות מדהימות כאלה, כמובן לאחר הרבה השקעה ועבודה קשה, ומאחלים להם הצלחה בהמשך דרכם המקצועית”.

להורדה סרקו את הקוד:

QR

אודות מחבר הפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *