אקלים נשלט בחופים מלאכותיים

אם הדבר היחיד שאתה שונא על חופים הוא חול חם, אז יש חדשות טובות בשבילך. אף אחד לא מותח מתן של ללכת על השטיח, אבל אחד ממלונות היוקרה האחרונה (ארמון ורסאצ ‘ה) הגה את הרעיון של האקלים בקירור / נשלט על החוף, שמוגר להיכנס לפעולה עד שנת 2010.שמעתי על חופים מלאכותיים על האיים פאלם אבל לא של אחד בקירור. מי בכלל חשב כי אנשים מפנק הדף יגיע במידה כזו?

הטכנולוגיה אשר ישמש: החוף בקירור זה יהיה בעל רשת של צינורות מתחת החול אשר יספוג את החום מפני השטח של שמירה על חול קריר מספיק לשכב על. אפילו את הטמפרטורה של בריכת השחייה תהיה תחת שליטה. רוח מלאכותית ייווצר על ידי התקנה של אוהדים ענק כדי להשלים את החוויה הכוללת החוף.

למרבה הצער אף דובאי היא עושה נהדר עם כל האחרים יצירות האמנות שלה בונה כמו סקי שלג בתוך הבית, האיש מתוצרת האיים, מגדל מסתובב וכו ‘אבל ההחלטה של יצירת אקלים מבוקר החוף ההנחה היא לייצר פחמן, גרימת שינוי האקלים באווירה. חלקם שמחים על החוף זה נוח מאוד, אבל כמה הם בבירור לא.

דובאי הביתה כבר לפי מיטב מלונות היוקרה של ורסצ ‘ה Plazzo הולך להיות אחד מהם. תוכניות על הממוזג החוף עדיין לא הושלמו. עד אז, One World Travel and Tourism: מוכן לסייע לך עם מלון הפאר הזמנת מקום דובאי שלך. צור קשר עם אחד המסעות העולם כדי לדעת יותר על לינה במלון אנו מספקים שונים.

גארי קאירנס הוא יועץ מסעות עם אחת הנסיעות הטובה ביותר באיחוד האמירויות של החברה וסיורים-עולם אחד. ספארי מדבר, טיולי גמלים, טיולי כרכרה, להכפיש את הדיונה, הפלגות דאו, סיורים בעיר, טיולי סקי, הוא חווה את כולם בדובאי ואת המדינות השכנות שלה. דרך כתביו שלו נוסע, הוא יוצר מודעות עבור היבטים שונים של דובאי כי אנשים למרחקים לבוא ליהנות.

אודות מחבר הפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *