שייט בים הבלטי

הים הבלטי וחופיו ניתן לראות בדרכים רבות. אחד של החווייות היפות ביותר של הים הבלטי ניתן ליהנות מקרוז עם ספינות. במיוחד בטיול יום או אפילו שיוט שווה זה סוג של גילוי של הים הבלטי. לטיולים יומיים למספר שעות  בכל ים הבלטי  העיקרי ספינות. אנחנו מזמינים את המבקרים להפלגות חופים  וביקורים באי.

אלה שיש להם הרבה מזל יכולים, בשיוט של באסטוניה פילנד וסנט פטסבורג רוסיה  לצפות בשנים האחרונות של לווייתנים גדולים סנפיר חוזרים או נדירים מאוד חזיר קטן. בהתאם לחדוות גילוי לספק סיור החוף, לטיול ארוך בפרק בדרך לאי וסיורים בעיר עם ביקורים במוזיאונים למטיילים.

 בסיור חוקר גדול שאתה הולך בשיט דרך הים הבלטי. בין 8 ל 14 ימים, אתה צריך לאפשר שיוט כזה כבר, למשל, המוביל לחופים הדנים, השבדית, רוסית וגרמנית של הים הבלטי יחד. מסלולים אחרים יובילו לחופים הנורבגיים, השבדיים, דנים, פינית ואסטוני או בלגונות של הים הבלטי.

בעיקר שייט בים הבלטי  שיוטים בחלק הנורבגי ופיני של הים הבלטי התרשמו מנוף החוף הייחודי. עם פיורדים עוצרי נשימת יופי חלופיים וארכיפלג החוף מול עיניהם של נוסעים ולהתעורר נדודי היופי הרומנטיים שלה.

כל מי שמתעניייין בהיסטוריה, לא צריך לוותר על שיוט בסנט פטסבורג ושטוקלאום שבדיה  . אם תבחר למסע כזה, אתה יכול להזמין ישירות אצלנו .

מי צריך שייט בקרוז בשם העצמי יכול גם להחליט לשכור סירה לסולו ההרפתקן לחקור את חופי הים הבלטי.

מסלולים השייט הם ותיקים פועלים לעתים קרובות דרך תעלת קיל, למשל, לערים כמו גדיניה וקלייפדה בחזרה לסנט פטרסבורג וחזרו דרך תעלת קיל  . אם אתה רוצה לגלות רק את הים הבלטי הצפוני, למשל, אז אתה צריך ספר לשייט בין האיים הדנים. אלמו, קופנהגן והלסינגבורג יכול להיות יציאות של שיחה. נוסף במיוחד גם לתרגל הפלגות בספינות משא. הם מציעים במקום תייר נוחות טהורה קסם הגלם של נסיעות ימיות והרפתקה.

בשורה תחתונה: בין אם אתם נמצאים בחופשה פרטית באחד מחופי הים היפים הרבים הבלטיות לעשות טיול יום ומעדיפה להישאר במלונות הבלטיות יפים, או הבלטי למצוא שיוט, רוצה אם רגיעה טהורה נחקרה או חופשה פעילה קשורה לחוויות מסוימות של הטבע – הרפתקה הוא שיט בים הבלטי כל העת

אודות מחבר הפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *