עבודה בארה”ב

צעירים רבים בוחרים לעבור לארה”ב בחיפוש אחר עבודה בתחום המכירות שכן לישראלים ישנו מוניטין טוב בארה”ב בכל הקשור למכירות ושיווק. האופי הישראלי החוצפן והאסרטיבי מאפשר להם להצליח דווקא בתחומים אלו במדינות רבות מעבר לים בכלל ובארה”ב בפרט. כמו כן משתכרים הצעירים הישראלים במשכורות גבוהות במיוחד והשכר הממוצע שלהם עומד על כ 6000 דולרים עם שינויים קלים בהתאם לאזור העבודה.

מגוון רחב של יעדים

ארה”ב מציעה לעובדים הישראלים מגוון רחב של יעדים לעבודה בארה”ב החל מניו יורק ומיאמי בחוף המזרחי ועד ללאס וגאס ולוס אנג’לס בחוף המערבי. בכל מדינה או עיר גדולה בארה”ב תוכלו לעבוד כאשר חברות העבודה בארה”ב מציעות שורה ארוכה של יעדים בכל עיר לרבות קניונים מובילים, בתי קזינו, נמלי תעופה ואזורים נוספים.

עבודה חוקית

חברות ההשמה לעבודה בארה”ב מבינות את הפחד של הצעירים הישראלים לעבוד ללא רישיון עבודה בארה”ב ומציעות ויזות עבודה לארה”ב. ויזות אלו ניתנות לחברות מסוימות מטעם שגרירות ארה”ב בישראל כאשר הויזות מחולקות למועמדים המתאימים ביותר לעבודה. מכסה מסוימת של אשרות עבודה בארה”ב מחייבת את חברות ההשמה לבחור בקפידה כל עובד ועובד ובכך מאפשרות לכם לעבוד באופן חוקי בארה”ב עם חבר’ה איכותיים הנבחרים בקפידה.

טיול של אחרי צבא

עבודה בחו”ל מציעה גם לך לשלב טיול של אחרי צבא עם עבודה בארה”ב. ימי חופשה בכל שבוע ניתנים לכל עובד ועובד בהם עומדים לרשותו רכבי החברה לטיול, בילוי, הנאה וכל צורך נוסף. כמו כן, המעסיקים מבינים את הצורך להתאוורר ולטייל ומציעים שבועות חופשה פעם בכמה חודשים בהם ניתן לבקר בישראל, לטייל בארה”ב או סתם לנוח. הכל כרצונו של העובד.

מגורים ותנאים נוספים

העובדים בארה”ב אינם נזרקים למים העמוקים שכן החברות המעסיקות מציעות מגוון רחב של תנאים לרבות מגורים בקומפלקסים יוקרתיים ומאובזרים במיוחד הכוללים בריכה, ג’קוזי, חדרי כושר צמודים, רכבים לרשות העובדים ועוד מגוון תנאים. כמו כן נהנים העובדים מימי חופשה בכל שבוע, בונוסים שמנים, הטבות, מתנות בחגים, בילויים ושפע של הנאות וחוויות.

עבודה ארה”ב הינה חוויה של פעם בחיים. צעירים רבים לאחר השחרור מהצבא מוצאים עצמם באחד היעדים שבארה”ב עובדים בתחומי המכירות ונהנים ממשכורות שמנות במיוחד המאפשרות להם לחסוך כסף רב להמשך חייהם לרבות לימודים, עסק, רכב חדש, קניית בית וכל מטרה נוספת שרק ירצו לחסוך בשבילה.

אודות מחבר הפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *