השכרת רכב בערי העולם המפורסמות

מאת: השכרת רכב

כשאנו באים לטוס לחופשה בחו”ל וחושבים על השכרת רכב בערים גדולות בעולם, נקבל בדרך כלל אוסף של תגובות בסגנון “אסור לשכור רכב בניו יורק”, “התחבורה הציבורית מצויינת” “חסר לך הרפתקאות בחיים?” , רכב שכור זה לא לעניין” ועוד תגובות כאלו ואחרות שנאמרות בדרך כלל במבטא פולני כבד ומלוות במבט מודאג.

במאמר זה ננסה לסקור מספר ערים גדולות הנחשבות ליעדים בהן השכרת רכב היא סוג של מילת גנאי.

השכרת רכב בפאריז – אם עשרות נהגים שצופרים ומתעצבנים בכל האטה שלא לצורך וכיכרות מרובות נתיבים עושים לכם את זה- השכרת רכב בפאריז היא אופציה שמזכירה יותר את המכוניות המתנגשות בלונה פארק. המטרו יקח אתכם יותר בקלות לכל מקום שתרצו בייחוד כשמדובר על האתרים המתויירים יותר של פריז.

השכרת רכב ברומא – במרכזה של רומא אזורים הסגורים לתנועת כלי רכב. חניה כמעט ואין. הנהגים “עצבניים” יותר והתנועה זורמת בקצב מסחרר. איכשהו, כל זה עובד עד שמגיע תייר ברכב. בשאר הערים באיטליה תוכלו להסתדר יותר בקלות ולמצוא חניה (שימו לב שיש לשלם את דמי החניה באמצעות כרטיס או מדחנים).

השכרת רכב בניו-יורק – אם אתם מתכוונים לשהות בעיקר במנהטן, תשכחו מרכב שכור. עלויות החניה של רכב במנהטן תעלה לכם יותר מעלות השכרת הרכב ועלויות הכניסה ברכב (TOLL) יקרות גם הן. הסאבווי לעומת זאת ייקח אתכם במהירות וביעילות. כמו שכבר ודאי שמעתם לא פעם- ניו יורק זה משהו אחר. רוב הערים בארה”ב אינן ניו יורק – ורכב פרטי הוא הדרך הנכונה להתנייד ברובן.

אם החלטתם לשכור רכב על מנת להתנייד בתוך העיר- המלצתנו היא לדאוג לביטוח לרכב השכור שיכסה נזקים אפשריים.

חופשה מהנה!

פרטים אודות מחבר המאמר:

קאר-רנטהשכרת רכב בארה”ב | השכרת רכב באירופה

מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/51748/השכרת-רכב-בערים-גדולות-בעולם

אודות מחבר הפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *