חופשה באילת לבעלי מוגבלויות

חופשה באילת לבעלי מוגבלויות איננה עניין של מה בכך. רק בשנים האחרונות ישנה התעוררות בתחום החקיקה ובתחום ההנגשה בכל הנוגע לבעלי מוגבלויות, כאשר חלק גדול מההחלטות ומהשינויים מתרחשים גם בענף התיירות. יותר ויותר מלונות, מקומות בילוי, אטרקציות וערי נופש שלמות מנגישות ומשנות את עצמן בשביל להפוך לידידותיות יותר ונוחות הרבה יותר עבור קהלי נופשים שונים, בינהם כאלו עם מגבלויות פיזיות בכל הרמות. המידע באדיבות מלון לאונרדו פריוילג’ אילת.

חופשה מותאמת לבעלי מוגבלויות

כאשר בוחרים חבילת נופש באילת, מומלץ לברר מבעוד מועד אחר הפרטים השונים החשובים לכם בכל הקשור להנגשת שירותי המלון לבעלי מוגבלויות. עוד לפני ההזמנה וההרשמה ציינו את המגבלה שלכם, בקשו לקבל פרטים בנוגע למתקני המלון השונים ובדקו האם המלון מתאים לכם מבחינת רמת הנגישות שלו. בעוד ישנם באילת לא מעט מלונות שהספיקו להנגיש את כל מתקני ושירותי המלון לבעלי מוגבלויות, לצערנו, המודעות עוד אינה בקונצנזוס ולא כל מלון אשר תבחרו לנפוש בו יציע לכם את אותם התנאים.

אטרקציות במלון עצמו

מעבר לחדר השינה שהוא מרכז העניינים בכל חופשה וחופשה, חשוב לבדוק אחר רמת ההנגשה של שאר מתקני המלון, וכיצד היא משתלבת עם המגבלה הספציפית שלכם. החל ממתחמי הספא, הבריכה (כולל כסא מיוחד הנכנס ויוצא מן הבריכה), חדרי האוכל והלובי. בדקו האם קיימת גישה נוחה לים האילתי מבית המלון שלכם, האם המלון מספק שירותי הסעה לאטרקציות שונות או לשדה התעופה, האם קיימת חניית נכים, רמפות לנכים ברחבי המלון, ועוד. חשוב לבדוק כל פרט ופרט ולדרוש מה שחשוב לכם לפני הזמנת חופשה.

אטרקציות מחוץ למלון

אילת היא ללא ספק עיר הנופש המובילה בישראל, וככזאת היא צריכה להתאים את עצמה לכלל הקהלים המגיעים לנפוש בה. חלק לא מבוטל של תיירים הם תיירים בעלי מוגבלויות ברמות שונות, ואילת כעיר הנופש המובילה בארץ, בהחלט עונה לסטנדרטים הגבוהים ולדרישות המיוחדות של קהלים אלו.

מתקני העיר

העיר אילת מותאמת לבעלי מוגבלויות החל מרמפות ברחבי העיר, דרך חניות נכים בכל מוקדי העניין ועד שירותים מיוחדים לבעלי מוגבלויות. כך שכל טיול ברחבי העיר הוא חוויה מהנה, קלה ונוחה ותמיד ניתן ליהנות מהנוף ומהאוויר המשגע של העיר אילת.

אתרי בילוי

אתרי הבילוי המובילים באילת מונגשים כולם לבעלי מוגבלויות, כך שאלה יוכלו להגיע לכל המסעדות, הפאבים, המועדונים ומוקדי העניין השונים. החל מהקניון הגדול, דרך הטיילת, ועד שלל האטרקציות של העיר.

אטרקציות מונגשות לבעלי מוגבלויות

האטרקציות באילת מותאמות לכל האוכלוסיות המגיעות לנפוש באילת, כך שגם בעלי מוגבלויות שונות יכולים ליהנות מהאטרקציות המובילות. כמו עיר המלכים אילת לדוגמא, אשר כוללת רחבות ישרות ושיפועים מתונים הנוחים לאנשים בכסאות גלגלים. ישנן ידיות אחיזה במתקנים השונים ובמעברים בין אולמות הממלכהכך שכל אחד יוכל ליהנות מהמתקנים השונים, ואנשי צוות מיוחדים שמסייעים בסיום כל מתקן ומתקן. במקום מותקנת מעלית המאפשרת להגיע ממפלס אחד לשני, וחניות נכים בכמות גדולה.

אודות מחבר הפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *