חבילות eSim לחו”ל – הדרך המשתלמת לתקשורת בחופשה שלכם

מהפכת ה eSim שהיא כיום הדבר החם בעולם הסלולר מגיעה גם לישראל ומאפשרת לישראלים להתנייד בקלות גם בחו”ל ולהחליף ספקיות סלולר בלחיצת כפתור, חבילות חו”ל משתלמות במיוחד וללא תלות מחכות לכם ע”י eSim, מה זה בעצם, איך משתמשים בזה, ולמה זה טוב? הכל בכתבה הבאה.

מה זה בעצם eSim ולמה זה טוב?

eSIM הוא סים דיגיטלי סטנדרטי בתעשייה המאפשר לך להפעיל תוכנית סלולרית מהספק שלך מבלי שתצטרך להשתמש ב-SIM פיזי. ניתן להתקין מספר רב של eSim בטלפונים, ולהשתמש בכמה מספרי טלפון בו-זמנית.

היתרון הגדול של הטכנולוגיה הוא שניתן על ידיה בעצם “להוריד” חבילות eSim ישירות אל האי סים (בתשלום), חבילות קצרות מועד המיועדות בדיוק לחופשה שלכם ונתמכות בכל מקום בעולם, בחו”ל קיימות עשרות חברות סלולר בכל יבשת אשר מאפשרות ותומכות בחבילות אשר כל אחד יכול להוריד ולהשתמש מתי שירצה, ללא התחייבות. פשוט נכנסים לאתר ייעודי, בוחרים את החבילה, מספר הדקות ונפח הגלישה, וכמובן את טווח הזמן שבו אתם צריכים את החבילה, משלמים באשראי ו… הופ יש לך חבילת גלישה ושיחות זמינה בחו”ל. ממש בקלות ללא תלות או התחייבות באף חברה. חד פעמי למשך החופשה.

לא צריך לקנות יותר סים מקומי בכל יעד

לאלו המרבים לטייל מדובר במהפכה של ממש, לא צריך יותר לפתוח את הטלפון והחליף סים פיזי בכל מדינה, לא צריך לרכוש כרטיס ייעודי בכל מדינה, פשוט נכנסים לאיזה בית קפה שיש בו wifi, נכנסים לאתר ומורידים בכל מדינה שתרצו את החבילה המתאימה לכם, ממש כמו שמורידים קובץ, תומונה או שיר לטלפון, כך גם באותה קלות תוכלו “להוריד” חבילה של כל ספק מקומי בכל מדינה ולהתחיל להינות משיחות וגלישה סלולרית באותה מדינה, מבלי שום התעסקות פיזית.

השימוש ב Esim זול הרבה יותר מאשר חבילות חו”ל

רבות מחברות הסלולר בארץ מציעות חבילות אשרנקראות “חבילות נדידה” ישנן גם כאלו במחירים משתלמים, אך עדיין המחירים לא יכולים להתקשר למחירים התחרותיים של הורדת חבילת אי-סים בחו”ל, התחרות הגדולה מביאה עימה הוזלה משמעותית בין הספקיות השונות בחו”ל, כך שחבילת תקשורת מקומים בארץ זרה בדרך כלל תהיה זולה משמעותית ע”י רכישת חבילה מקומית והורדתה ל eSim.

ניתן לדבר עם מספר טלפונים במקביל – בטלפון אחד

ע”י טכנולוגיית אי-סים תוכלו לאחסן מספר מספרי טלפון מבלי לקחת איתכם עוד מכשירים לחו”ל, תוכלו לקבל שיחות ולהוציא שיחות ממספרי טלפון שונים, כאשר כולם מאוחסנים על אותו מכשיר, בכל פעם גם תוכלו בקלות לעשות “סוויצ'” בין מספרי הטלפון ולבחור ע”י איזה מספר אתם רוצים לשלוח הודעה, להוציא שיחה או לגלוש. ניתן כמובן גם להוריד חבילה אחרת לכל מספר, כך שבפועל ניתן גם להיות עם מספר חבילות חו”ל במקביל בטלפון אחד. ולאיזה טווח זמן שתבחרו.

רוב חבילות ה eSim בחו”ל כוללת גלישה בלבד, מתוך הבנה כי ניתן היום תקשר ע”י שיחות wifi וכמובן ע”י האפליקציות השונות כגון ווטסאפ או טלגרם או אפילו פייסבוק המאפשרות שיחות והודעות ואפילו שיחות וידאו על גבי רשת האינטרנט, במכשירי סמסונג החדשים שיחות wifi היא אפילו אופציה מובנית מבלי צורך להוריד שום אפליקציה. עם זאת כמובן שניתן גם לרכוש חבילות eSim הכוללות שיחות מובנות, כל אחד על פי שיקול דעתו.

אודות מחבר הפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *