תיק טיסה – מה כדאי לקחת בעת טיסה עם ילדים קטנים לחול?

יציאה לטיול בחול עם ילדים קטנים ועם תינוקות בפרט היא לוגיסטיקה לא פשוטה, במיוחד כאשר מדובר בתינוקות קטנים מאוד. אז איך עושים זאת נכון? כל זאת במאמר לפניכם.

בעת ההתארגנות בבית

הטיסה לחו”ל, כפי שאמרנו, היא לוגיסטיקה לא פשוטה, חשוב שים דגש לא רק על מה שתיקחו אתכם לטיול עצמו אלא במיוחד, מה תעלו אתכם עם התיק למטוס בתיק הקטן, תיק עגלה יהיה תיק גדול מידי לשם עלילה למטוס, לכן, הכינו תיק עגלה משודרג קטן יותר לצורך לקיחה של מוצרי הכרחיים לתינוק, כמות מספקת של מזון לאורך זמן הטיסה, ואף מעט מזון מיותר, מים רתוחים תוכלו לקבל על המטוס לכן חבל לקחת מים רבים, השאירו מקום לפריטים החשובים באמת כמו, צעצוע אהוב קטן של התינוק, שעשוי להרגיע אותו במהלך הטיסה, חיתולים בכמות מספקת, ברמת החלפה של פעמיים שלוש, לכל שלוש שעות, גם לזמן השהייה בטרמינל בארץ ובחו”ל(אף אחד לא יודע מתי מרפי יחליט) , מגבונים ומשחה. אל תתנו לשום דבר לתפוס אתכם לא מוכנים בזמן טיסה, אך עם זאת, הקפידו לא להעמיס, המקומות במטוס במחלקת התיירים, אינם מרווחים מאוד.

הטיסה עצמה

במהלך הטיסה עצמה, גם אם היא קצרה מאוד, חשוב לבקש ערסל לטיסה לכל תינוק מתחת ל 10 חודשים, תארו לעצמכם שתצטרכו להחזיק את התינוק על ידיכם במשך כל הטיסה. גם עם שעת טיסה או שעתיים של טיסה, נראים לכם כדבר של מה בכך, חשוב שתדעו, שמאחר והמקומות במטוסים צפופים בדרך כלל, הדבר יהווה חוסר נוחות רבה, גם לכם וגם לתינוק כתוצאה מאחיזה שלו ואי יכולת למתח שרירים במהלך הטיסה, יתרון של קבלת ערסל לתינוק ייתן לכם את האופציה לשבת במקומות הראשונים במטוס, שם יש הרבה יותר מקום לתנועה. בנוסף, תוכלו לבקש להעלות עגלה מתקפלת למטוס מראש, במידה ואין אפשרות לערסל. חברות התעופה, מרבות להתחשב ולקחת בעדיפות, משפחות עם ילדים קטנים ותינוקות.

 

הגעתם לחו”ל

בין אם אתם הורים לתינוקות או ילדים ובין אם אתם זקוקים למתנה לילדים או תינוקות. דעו, שבחו”ל במיוחד במדינות ארה”ב בגדי התינוקות ומוצרי הצריכה לתינוקות זולים עשרת מונים ממוצרי הצריכים פריטים, כמו, בגדי ילדים מגיעים למחירים של כמה עשרות שקלים, במידה ויש לכם ילדים קטנים, ברצונכם לרכוש עבורם בגדים וידוע לכם על נסיעה עתידית לחול עם הילדים חכו עם הרכישות הגדולות, רכישת בגדי ילדים בחו”ל עשויה לחסוך לכם כסף רב, ברכישת בגדים בודדים וגם בקניות מרוכזות. זכרו, שבעת טיול עם ילדים בחו”ל תראו לא מעט מותגי יוקרה, ישנן רשתות אשר משווקות בגדי ילדים איכותיים, במחירים זולים, הקפידו להיכנס אליהם.

טיסה לחו”ל מחייבת מחשבה וידיעת פרטים לפני הטיסה, הערכות ותכנון נכון, הקפידו לעשות זאת כמה שיותר מוקדם בכדי שתוכלו להגיע באופן כמה שיותר נינוח גם אל הטיסה וגם אל הנחיתה.

אודות מחבר הפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *