כרטיסי טיסה – איך למצוא טיסות זולות?

מחירי כרטיסי הטיסה עלו רבות בשנים האחרונות, לא מפתיע אם כך שכל כך הרבה אנשים מחפשים כרטיסים במחירים זולים, דילים משתלמים וכרטיסים בדקה ה-90. אכן לא פשוט למצוא כרטיסים זולים, אך בהחלט אפשרי – כיצד מוצאים כרטיסים במחיר משתלם? איפה מחפשים? האם כל סוגי הכרטיסים הזולים מתאימים לכל אחד?

הזמנת כרטיסי טיסה דרך האינטרנט

אין ספק שאם מחפשים כרטיסי טיסה זולים עדיף לעשות זאת דרך האינטרנט ולאו דווקא ישירות דרך סוכני נסיעות או חברות התעופה. ברחבי האינטרנט יש המון אתרים שמציעים טיסות במחירים משתלמים, חבילות נופש וחופשות ליעדים שונים ברחבי העולם. אפשר לחפש טיסות זולות באתרים המתמחים בתחום, באתרי קופונים, אתרי מבצעים ועוד. חיפוש פשוט בגוגל יכוון אתכם לאינספור אתרים המתמחים בטיסות לא יקרות.

טיסות זולות בדקה ה-90

אחת הדרכים למצוא טיסה לא יקרה היא לחכות לדקה ה-90, חברות תעופה מציעות הנחות לכרטיסי טיסה ברגע האחרון. הסיבה להנחה פשוטה, במקום להוציא את המטוס כשהוא אינו מלא, מעדיפות חברות התעופה למכור את המושבים החסרים במחירים זולים יותר. כרטיסי טיסה בדקה האחרונה מתאימים מאוד לנופשים ספונטניים, לכל מי שיכול פשוט לארוז מזוודה ולצאת תוך 24-48 שעות. למי שמעדיף לתכנן את הטיסה שלו מראש חשוב לדעת כי , אין בטחון כי יוכל למצוא טיסה בדקה האחרונה ליעד המבוקש שלו.

טיסות מחוץ לעונת התיירות

דרך נוספת לרכוש כרטיסי טיסה בזול היא לטוס בעונות שלא חביבות על תיירים. לרוב מדובר בעונות הסתיו והחורף והרחק מהחגים הנוצריים. חשוב לשים לב שמחירי טיסות ליעדים רבים עולים בתקופת החגים הנוצריים למשל בחודש דצמבר. כמו כן, כדאי לשים לב לעונת הסקי בחורף כשטסים ליעדים באירופה. אמנם מדובר בחורף, תקופה בה לרוב כרטיסי הטיסה זולים יותר, אך לאתרי סקי מבוקשים אתם עלולים למצוא רק טיסות במחירי גבוהים ביותר.

כרטיסי טיסה בסטנדביי

לכל מי שיש המון זמן ומוכן לחכות עבור כרטיס טיסה לא יקר, כרטיסי טיסה בסטנדביי היא אופציה מצוינת. כרטיסים אלו הם למעשה כרטיס על בסיס מקום פנוי, הנוסע מחכה בשדה התעופה עד שיתפנה מקום באחת הטיסות ליעד המבוקש. חשוב לדעת כי ההמתנה יכולה לקחת שעות רבות מאוד. למי שאין בעיה כלל וכלל לחכות בהחלט משתלם.

טיסות צ’ארטר

טיסות הצ’ארטר הן טיסות זולות יחסית שיוצאות כמעט מכל מדינה לכל יעד. שלא כמו הטיסות הסדירות, טיסות הצ’ארטר אינן מחויבות ללוח זמנים והמטרה שלהן היא לתת מענה לנוסעים בעונות תיירות לחוצות, בתקופות בהם הביקוש לכרטיסי טיסה ליעדים מסוימים גבוה מאוד או לנוסעים ליעדים אליהן אין טיסות סדירות כלל. היתרון הוא מחיר זול ביותר, החיסרון הוא לוח הזמנים הבעייתי, חוסר במתן שירותים לנוסעים ועיכובים רבים בטיסות. כמו כן, טיסות צא’רטר יכולות לא לצאת כלל וכלל אם אין מספיק נוסעים במטוס.

אודות מחבר הפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *