טיולי פריחה

פרחים תמיד היוו מרכיב משמעותי מאוד בעולם הטיולים הישראלי, עם ישראל מאז ומתמיד יצא לטבע לחפש ולראות פרחים מגוונים בפריחתם וגם כיום ניתן לראות שפע של טיולי פריחה של משפחות, קבוצות שונות ובאופן כללי כל סוגי המטיילים כמעט. טיולי פריחות אלו רלבנטיים בעיקר החל מהסתיו ועד השיא שמגיע כמובן באביב, חודשי הקיץ לרוב חמים ומהבילים מדי כדי שהפרחים ילבלבו.

טיולי פריחה מכל הסוגים

טיול פרחים. sxc.hu
טיול פרחים. sxc.hu

ברחבי ישראל ניתן ליהנות במסגרת ימי כיף אמיתיים של חיפוש אחר פרחים בטיול איכותי ומשמעותי. ישנם סוגים שונים של טיולי פריחות, מהאתגריים ביותר ועד הקלים ביותר. ישנם הטיולים שבהם יש ללכת מרחקים גדולים בתנאי שטח קשים כדי בסופו של דבר להגיע אל אזור שבו יש פריחה של חלמוניות, אירוסים, סחלבים ושאר פרחים נדירים יחסית, יש טיולים קלים יותר שבהם יש ללכת מעט בתנאים קלים יותר על מנת לראות מרבדים של פרחים כמו כלניות, פרגים, רקפות וכדומה. והסוג הנוסף של טיולי פריחה הוא טיולים קלים במיוחד שבהם אפשר למעשה להגיע עם הרכב ממש עד אתרי הפריחה ולכן אלו מתאימים גם לילדים קטנים וגם למטיילים המבוגרים יותר.

טיולי פריחה הם אפשרות מצוינת מבחינת אלו המחפשים פעילויות לילדים – החיפוש אחר הפרחים וההליכה שכולה מוקדשת לטובת מציאת הפרחים המיוחדים במקום הספציפי שבו מתקיים הטיול, מהווה פעילות אידיאלית עבור ילדים ואפשרות טובה מאוד ללמד אותם על רזי הטבע בישראל ועל הסביבה בכלל. אלו ימי כיף במלוא מובן המילה וניתן בקלות להתאים את אופי ותוכן טיול הפריחה לילדים או לכל סגנון מטיילים אחר – החל מחיפוש אתגרי אחר פרחים ועד הסברים מדעיים ובוטניים על הפרחים הרלבנטיים לאותו טיול.

טיולי פריחה באווירה אוטופית מושלמת

פארק אוטופיה שבשרון הוא פארק בוטני גדול ועמוס אטרקציות, הפארק מציע למבקרים בו במשך כל ימות השנה טיולי פריחה אידיאליים ומרהיבים ביופיים, פרחים שניתן למצוא רק כאן לצד פעילויות לילדים ואפשרויות רבות של ארגון ימי כיף למשפחות, קבוצות, חברות וכן הלאה. הפארק כולל אלפי מיני פרחים מרהיבים, ובראשם אוסף סחלבים עצום ומדהים ביופיו ומורכבותו.

אודות מחבר הפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *