עבודה בארה”ב

פסל החירות - ארה"ב
פסל החירות - ארה"ב

בשנים האחרונות נשאלת שוב ושוב השאלה מדוע צעירים ישראלים בוחרים בארה”ב כיעד מספר אחד לעבודה בחו”ל. במאמר הבא ננסה לשפוך מעט אור על הנושא תוך השמת האצבע על היתרונות הרבים של עבודה בארה”ב אל מול שאר מדינות העולם. נציג את השכר, תנאי המחייה, החזרים שונים ועוד מגוון האלמנטים המושכים את הישראלים דווקא לעבודה בארה”ב.

שכר

עובדים רבים בעבר העידו על משכורות גבוהות במיוחד כשלעיתים עולה על 10000 דולרים בכל חודש. צעירים רבים חסכו דיי כסף בכדי לחזור לישראל ולהשתמש בו לדברים שונים כגון רכישת דירה, לימודים אקדמאים, פתיחת עסק ועוד. השכר הגבוה הוא בעיקר אודות לחלוקת המשכורת לשני חלקים האחת- שכר בסיס והשני- בונוסים עבור מכירות אותם מבצעים העובדים. החוצפה והאופי הישראלי מאפשרים להמון ישראלים להצליח בעבודה בארה”ב בעיקר בשל המנטאליות האמריקאית ובכך להגיע לכמות מכירות גבוהה במיוחד.

תנאי מחייה

תנאי המחייה בארה”ב הם מהטובים בעולם. העובדים בארה”ב נהנים מקומפלקסים גדולים במיוחד המחולקים לחדרים כאשר מתגוררים כשני עובדים בכל חדר. הקומפלקסים מאובזרים מכל טוב החל מטלוויזיות ועד לאינטרנט בריכות שחייה, מכוני כושר ועוד. עם מגורים של מלך, מי לא ירצה לעבור?

התפתחות העובד

ישראלים רבים הצליחו במיוחד בארה”ב וחסכו סכומי כסף גבוהים במיוחד. ההצלחה לא נעלמה מעיניי חברות ההשמה לעבודה בארה”ב ואותם צעירים קודמו לתפקידי מפתח באותן חברות השמה בארה”ב. כיום הם נהנים ממשכורות ותנאים טובים עוד יותר. עבודה בארה”ב ללא ספק מאפשרת לך להתפתח ולצמוח ובתוך זמן קצר אף לאייש תפקידי מפתח בחברות הגדולות.

טיול

ארה”ב היא בין היעדים הפופולאריים ביותר לטיול בעיניי צעירים ישראליים שזה הרגע השתחררו משירותם הצבאי. עבודה בארה”ב מאפשרת להם לעבוד וליהנות בימיי החופש שלהם מטיולים בנופיה המדהימים של ארה”ב לצד אתרי תיירות גדולים המושכים מיליוני תיירים מידיי שנה לארה”ב. בכך יכולים העובדים גם לעבוד בארה”ב וגם לעשות את הטיול שעליו תמיד חלמו.

עבודה בארה”ב מונה יתרונות רבים המושכים את הצעירים הישראליים לחצות את הים ולנסות להצליח בארה”ב- ארץ האפשרויות הבלתי נגמרות. אז מה הפלא שיותר ויותר ישראלים עוזבים את הארץ ומחפשים עבודה בארה”ב?

אודות מחבר הפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *