הדרך האולטימטיבית לטוס לרומא

אחת מהדרכים הקלאסיות והטובות ביותר בשביל לטוס כיום לרומא זה בלי שום ספק בעזרת טיסה, אך חשוב מאוד שאתה כנופש ומטייל תדע מהם הטיסות האולטימטיביות ביותר עבורך בשביל לטוס ולהתחיל לחלום באיטלקית.

רוצה לדעת עוד על הטיסות השונות הטסות לרומא והמחירים הזולים ביותר..? הגעת למקום הנכון בו תמצא את כל התשובות לכל השאלות!

טיסות סדירות לרומא איטליה

אז אין ספק בכלל שהטיסות הטובות ביותר כיום והמומלצות ביותר לרומא הם טיסות סדירות, כאשר כיום ישנם שני חברות תעופה המבצעות טיסות ישירות, האחת הינה חברת אל על הישראלית שכמובן מהיותנו ציונים נמליץ על כך בחום, והאופציה האחרת היא לטוס עם חברת איבריה שנחשבת כיום לחברה הרשמית של ספרד וגם לאחת הטובות באירופה וכמובן שיחד עם זאת לחברה הגדולה בעולם המתמחה בטיסות לדרום אמריקה.

העלויות של טיסות סדירות תמיד גבוהות יותר מאשר טיסות שכר, כאשר כיום חשוב מאוד לציין שישנה אפשרות לטוס עם הטיסות האלו ולעצור ברומא, רק כטיסת קונקשיין, אחרי הכל ישנם כיום טיסות שמגיעות למקומות אחרים, כגון: ניו יורק, דרום אמריקה וכו…

כיום בשביל ליהנות מעלויות ומחירים נמוכים יותר בטיסות הסדירות לרומא, מומלץ מאוד להקדים ולהזמין את הטיסות, ככל שמזמינים מוקדם יותר כך המחירים טובים יותר.

טיסות צ’ארטר לרומא

אופציה נוספת שדי אהובה ומקובלת על מרבית מהישראלים הם טיסות השכר או בשפה האחרת “צ’ארטר”, בדרך כל את המסה העיקרית של טיסות שכר לרומא ניתן לראות בעיקר בקיץ שזוהי גם העונה האולטימטיבית לנפוש ולטייל באזור, ישנה אפשרות גם של טיסות לרומא בחורף, כאשר בחורף המחירים זולים יותר אך חשוב לציין שרומא מאוד קרה בחורף ולפעמים צפוי להיות שלג באזור, כך שמזג האוויר אינו הכי אטרקטיבי לטיולים, אלא עם כן זו הפעם המי יודע כמה שלכם.

המחירים והעלויות במרבית המקרים של טיסות שכר כוללות גם את הלינה והאירוח בבתי מלון בעיר, אף על פי שכיום במדיה ותדרוש מסוכן הנסיעות לרכוש טיסות צ’ארטר בלבד הוא ימכור לך אך בחישוב אחר שבו הטיסה עולה יקר יחסית לעומת רכישת החבילה הכוללת.

מומלץ מאוד לעשות בדיקה מקיפה גם באתרי האינטרנט השונים וגם אצל סוכן הנסיעות בשביל לדעת בוודאות שאתה עושה את הדבר הנכון בזמן הנכון, וכמובן מזמין לעצמך את הטיסה האולטימטיבית עבורך!

אודות מחבר הפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *