גוליבר מסדרת לכם בייביסיטר מתנה

חברת התיירות גוליבר יוצאת בתוכנית ייחודית למשפחות עם ילדים. משפחות שיזמינו חופשות משפחתיות יזכו להטבה בלעדית וחסרת תקדים – במקום לשמור על הילדים, תטיסו את הבייביסיטר וקבלו עבורו/ה כרטיס טיסה חינם.

בחודשי הקיץ משפחות רבות יוצאות לנפוש בחו”ל עם הילדים. היעדים המרכזיים לחופשות משפחתיות הם: פארקים בהולנד, אגם גארדה באיטליה, היער השחור בגרמניה וסלובניה-קרואטיה.
כידוע, חופשות עם ילדים הן חופשות מאוד אינטנסיביות שבסופן לרוב, ההורים צריכים חופשה נוספת לעצמם… בבדיקה שנעשתה בחברת גוליבר התברר כי הורים רבים היו שמחים לצרף בייביסיטר מוכר/בן משפחה, לעזור עם הילדים, לשמור עליהם כך שיוכלו לקבל זמן איכות לעצמם או לצאת לבלות בשעות הערב.  במקרים רבים אתרי הנופש מציעים שירותי בייביסיטר אולם מדובר בעובדים מקומיים, כאלה שהילדים לא מכירים וברוב המקרים גם לא מדברים עברית.

המבצע הבלעדי של חברת גוליבר מאפשר להורים לקבל כרטיס טיסה חינם או במחיר מופחת עבור בייביסיטר ישראלי שיביאו איתם. יעדי המבצע הם היעדים הפופולאריים לטיולי משפחות: הפארקים בהולנד, אגם גארדה באיטליה, היער השחור בגרמניה וסלובניה-קרואטיה. המבצע בתוקף למזמיני חופשה בין התאריכים 29.7-10.8 ליציאות בחודשים אוגוסט וספטמבר.

יציאה של שתי משפחות ביחד (משפחה = זוג + 2) תזכה בכרטיס טיסה חינם לבייביסיטר כאשר מינימום עלות העסקה של כל הנוסעים צריכה להגיע ל- 6,000 אירו. יציאה של משפחה אחת תזכה בחצי כרטיס טיסה לבייביסיטר כשמינימום העסקה 3,000 אירו. המבצע כולל כרטיס טיסה בלבד ללא לינה. הבייביסיטר אינו יכול להיות בן משפחה מדרגה ראשונה.

תמר גרזון, סמנכ”לית שיווק בגוליבר: “זיהינו את הצורך של הורים לצאת עם הילדים לחופשות ובנוסף לקבל גם זמן פנוי לעצמם. אנו מאמינים כי מצאנו את הפתרון המושלם עבור ההורים לקיץ ולחגים. משפחות יוכלו לצאת לחופשה עם הילדים ועם בייביסיטר מוכר שעליו/עליה הם סומכים ואפילו לקבל עבורם כרטיס טיסה חינם. מבצע זה הוא עוד פעילות חדשנית המבוצעת בגוליבר במסגרת מגוון הפתרונות החדשניים שאנו מציעים ללקוחותינו, מה שהופך את גוליבר לחברת תיירות מובילה ופורצת דרך.”

אודות מחבר הפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *