אוהבים בירה? בואו לבירה!

בירה בירושלים. צילום: seemann
בירה בירושלים. צילום: seemann

פסטיבל הבירה מגיע לעיר הקודש. במשך יומיים באוגוסט (7-8.8) ייערך פסטיבל ענק ובו כ 15 מציגים ומבשלות במבחר טעמים וניחוחות. הפסטיבל מציע למבקריו הזדמנות חגיגית לטעום בירות חדשות ונדירות, ולהיחשף לתרבות ולטקסיות של שתיית בירה הקיימת כבר מאות בשנים, בעשרות פסטיבלים דומים ברחבי העולם, ועל הדרך גם באזז נעים.

את הצ’יל אאוט של הבירה ילוו הופעות חיות של מוניקה סקס, ג’ירפות ומרסדס בנד. הבירה, כאמור הבירה תישפך כמו מים וכדי לסדר את הראש והקיבה יהיה מתחם אוכל גדול ומגוון. הפתעות ומרצ’נדייז יחולקו לבליינים, שצפויים להגיע ברבבות, והאוויר הירושלמי המשכר ישלים את האווירה. ברחבת הפסטיבל המבקרים יוכלו להנות ממיצגים והופעות של אומני רחוב שיפקדו את המקום, מהאווירה התוססת והמיוחדת.

בין הבירות שישתתפו בפסטיבל, ניתן למצוא בירות מקומיות ובינלאומיות נפוצות ומוכרות, וגם בירות מוכרות קצת פחות כמו סמואל אדאמס, בלהייבן, דובל, שמאי, מארדסו, שניידר וייסה, לינדמנס, דאנסינג קאמל, ועוד בירות ממבשלות מרתקות אחרות רבות. בנוסף, יוכלו המבקרים לרכוש לעצמם בירות ממגוון מבשלות מיוחדות, שלא ניתן להשיג בחנויות אחרות.

מנכ”ל קבוצת פלס, המפיקה את הפסטיבל, גיא בסר, מצפה בקוצר רוח לפסטיבל: ” תמיד מרגש לעשות אירוע בעיר הבירה. אני שמח שקיבלנו את המושכות להוביל את האירוע הזה שמעניין אותי ברמה האישית. הצלחת פסטיבל זה בעיר הבירה תוכל לייצר מסורת ביו מבשלות בירה ותיקות לעיר הוותיקה בעולם ואין שילוב מתאים מכך “

 

אודות מחבר הפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *