הצגת הפרינג’ “25” מגיעה לכרמיאל

הצגת הפרינג’ “25” מגיעה לכרמיאל – במסגרת פרויקט “במה אחרת”- בימות פיס פרינג’ של מפעל הפיס

ב-26.1.12, יום ה’, בשעה 21:00 תועלה לראשונה ההצגה “25” בהיכל התרבות בכרמיאל.

ההצגה תעלה במסגרת  פרויקט “במה אחרת”-בימות פיס פרינג’ של מפעל הפיס שמעניק ממיטב הצגות הפרינג’ לישובים ברחבי הארץ, במחיר של 20 ש”ח בלבד.

“25” – מאת מאור זגורי

מושב נידח בדרום הארץ ידוע בזכות מקרי-המוות המטרידים שאירעו בו. זהו סיפור התבגרותם של שלושה מילדי המושב, אשר חווים אהבות ואכזבות, מגלים את מיניותם ומעמידים את חברותם למבחן. דרך משחקי הילדות, השלושה מגלמים את ההיסטוריה של המושב, מביימים עצמם בכל עשרים וארבעה מקרי המוות, ולמעשה – מובילים למקרה ה-25.

באמצעים מינימליסטיים, הן ברמת התפאורה והן ברמת התאורה, השחקנים, המגלמים ילדים, המגלמים שחקנים – משמשים למעשה כתפאורה חיה של מחזה. הם נעים הן בחלל והן בין התפקידים השונים שהקצו לעצמם במסגרת שחזור מקרי המוות, ושוזרים את סיפור המושב בסיפור התבגרות לכל דבר, באמצעות שפה תנועתית ייחודית, דימויים ויזואליים ומוסכמות בימתיות שייבנו ויישברו לאורך ההצגה.

שחקנים יוצרים: נגה שחר, ליאור חסון ודניאל סבג

תאריך: 26/1/12 בשעה 21:00

מחיר כרטיס: 20 ₪

היכל התרבות כרמיאל

נשיאי ישראל 33, כרמיאל

לרכישת כרטיסים: 04-9881111

לאחרונה בחרה מועצת הפיס לתרבות ואמנות את עשרת היישובים שיארחו את הצגות הפרינג’ הזוכות בפרויקט בימות פיס פרינג. בימים אלה עולות לבמה ההצגות ביישובים הנבחרים: קריית שמונה, אשקלון, כרמיאל, רמלה, אריאל, עפולה, מגדל העמק, אופקים, קריית גת ובת-ים.

כאמור, פרויקט “במה אחרת” הוא פרויקט חדש של מועצת הפיס לתרבות ואמנות שמטרתו לחשוף תיאטרון פרינג’ בפני קהלים חדשים בעיקר ביישובי פריפריה. 10 ההצגות נבחרו ע”י ועדה אמנותית ובשיתוף המועצה לתרבות ואמנות של מפעל הפיס. המועצה העניקה לקבוצות הזוכות תקציב להרצה של הצגות הפרינג’ ביישובים ברחבי הארץ.

במהלך החודשים הקרובים יוצגו סה”כ 20 הצגות פרינג’ ב-10 יישובים ברחבי הארץ – כל יישוב קיבל 2 הצגות פרינג’ שונות.

אודות מחבר הפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *