עיר המלכים – חוויה מהתנ”ך

הכניסה לממלכה הקסומה של עיר המלכים אילת היא כניסה לעולם אחר, קדום יותר ומהנה הרבה יותר. חופשה באילת מאפשרת לכם להנות מהאטרקציה הפופולרית ביותר בישראל ומיוחדת במינה בעולם כולו, וזאת – עיר המלכים אילת. זאת הולכת להיות חוויה של נסיעה אחורה בזמן, אל תקופת התנ”ך, בה התהלכו בארץ מלכים ונסיכות ודמויות מפורסמות ששווה להכיר. וכשהכל נמצא בפארק שעושעים עם מתקנים מהנים, חידות מיוחדות, ואמצעים טכנולוגים אינטראקטיבים מתקדמים, זאת בהחלט חוויה של פעם בחיים. אז בוהו לפגוש את המלך שלמה, את מלכת שבא, התהלכו במכרותיו של המלך, רדו במנהרת הזמן, התגלשו בספירלת דוד ושוטו בנהר קדום בסירת מלכים מהריבה. וכשתסיימו את כל זה? למה לא להמשיך ללונה פארק סמוך בעולם פנטזיה מרהיב ומהנה.

איזו ילדה לא רוצה לפגוש נסיכה? ואיזה ילד לא רוצה לרדת במכרות המלך העתיקות? עכשיו, בעיר המלכים אפשר לעשות את כל זה ואפילו הרבה יותר, בהרפתקאה מיוחדות לכל המשפחה. מסע מסתורי ומרתק בעקבות דמויות מתקופת התנ”ך, מסע שיקח אתכם אל בטן האדמה ומחוצה לה, יפגיש אתכם עם סיפורים מרתקים ודמויות מרהיבות ויגרום לכם להתאהב במקרא מחדש. פארק עיר המלכים הוא פארק שעושעים לכל דבר בנושא התנ”ך, במתחם עצום של 12,000 מטר רבועיים, עם מתקנים שמספקים שעות של הנאה לכל הגילאים, קפיטריה להורים, משחקיית וידאו, בית קפה, ועוד הפתאות ופינוקים במחירים נוחים.

האטרקציות של הפארק

ממלכת עיר המלכים הוא פארק עצום בממדיו, המחולק לחמישה פארקים שונים שכל אחד מהם מציע חוויה שונה עם נושא משלה, ומפגיש אתכם עם דמויות ייחודיות, סיפורים מרתקים ומתקני שעושעים שלא ראיתם בשום פארק אחר.

מסע אל העבר

בחלק זה של הפארק תקחו חלק מסע מרתק אל העבר, בהקרנה מיוחדת של סרט בארבע ממדים. הסרט ימחיש לכם באמצעות אפקטים ויזואלים ויחודיים את התקופה המרהיבה של מצרים הקדומה. הכינו את עצמכם הלקרנה בשלושה ממדים פלוס ממד נוסף מציאותי במיוחד שידאג להרטיב אתכם כשאתם שטים במורד הנילוס, או להעיף לכם את השיער כשרוח מדברית תנשב בין הפירמידות.

מערת התנ”ך

רדו במעלית מיוחדת אל בטן האדמה, למערת בעומק 60 מטר בה תצפו במצגות מרהיבות ואינטראקטיביות שיציגו לכם דמויות וסיפורים מתקופת התנ”ך.

מערת האשליות

ואם כל הקסם הזה מן האגדות עד עכשיו לא הספיק לכם, כדאי שתכינו את עצמכם למסע מסחרר ודי מבלבל במערת האשליות שנבנה לאות חוכמתו האדירה של המלך שלמה. ממבוכי ענק, משחקי חידה מיוחדים, מתקנים שמתאגרים את חוקי הפיסיקה עצמם ועוד הפתעות בדמות אשליות אופטיות שיהפכו לכם את השכל הישר.

מגלשת ספירלת דוד

בסיום מערת האשליות תוכלו להתגלש במורד מגלשות ענק שמתחילו בגובה 20 מטר ומורידות אתכם מטה מטה במהירות אדירה וחוויתית ממש.

מפלי המלך שלמה

בסוף כל יום מלא הרפתקאות ואדרנלין כמו בביקור בעיר המלכים, כל מה שאתם צריכים זה שיט רגוע במורד נהר הנילוס בסירה המלכותית של עיר המלכים. שייט שלא שתכחו בסופו מצפה לכם ירידה במורד מפל תלול בגובה 20 מטר הישר אל בריכת הארמון המלכותי המרהיבה ביופיה.

אודות מחבר הפוסט

One thought on “עיר המלכים – חוויה מהתנ”ך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *