נופשים בנחת

כדי באמת להנות בחופש, צריך לדאוג למינון נכון של עשייה בחופשה. אם עושים יותר מדי חוזרים הביתה וזקוקים לעוד יומיים של התאוששות מהחופשה. לכן יש לדאוג לרמה מבוקרת של יציאה מהצימרים, ולדאוג לישון הרבה, לנוח, לאכול ולהתפנק. במיוחד אם אתם נופשים בגבולות הארץ, הרי שאתם לא “מחויבים” לרוץ בין מוזיאון אחד למשנהו ולהספיק לראות עוד פסל “מרתק”. בארץ אפשר לנוח באמת. יש דברים שאפשר לעשות בחופשה ובכל זאת לא להתאמץ. הנה כמה מהם:

טיולים בצפון ופיקניק – אתם לא חייבים לעשות 3 פעמים את המסלול של הזוויתן בשביל להרגיש שיצאתם מהצימרים וחילצתם עצמות. אפשר סתם להתהלך לאט בטבע, לפרוס סדין על פיסת עשב נעימה ולהתפנק על ערימת גבינות ויין משובח תחת שמש חמימה ועל רקע ציוץ ציפורים מרגיע.

טיפולי ספא – אם החלטתם ללכת על צימרים בכפר חיטים או בכל מקום אחר בארץ, כנראה שתוכלו להנות ממגוון טיפולים אלטרנטיביים, עיסויים וטיפולי ספא. טיפולים כאלו הם אפשרות נהדרת להישאר בחדר, להתפנק ולהירגע.

 

אוכל – רוב הצימרים יגישו לכם, בתשלום נוסף, ארוחת בוקר גלילית מפנקת עד למיטה. ארוחת הבוקר המקומית מאפשרת להישאר בצימר ולנוח. בהמשך היום אפשר לצאת לאיזו מסעדה אחת או שתיים ולהנות מיין טוב ומאוכל גורמה. כדי להגיע מוכנים, מומלץ לעשות קצת שיעורי בית לפני היציאה לחופשה ולהבין איפה מסתתרות המסעדות הטובות בקרבת הצימר שלכם.

אודות מחבר הפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *