אטרקציות בצפון – קיץ 2009

מאת: אייל

קיץ 2009 בהחלט היה קיץ לוהט בצפון. על אף כל הפרסומים וההפחדות שהמיתון גובר עלינו, עדיין נראה כי מטיילים רבים פקדו את אתרי התיירות, מסעדות, אטרקציות בצפון ועוד. אכן בכנרת נרשמה ירידה קלה, אך אטרקציות בצפון מדווחות כי ייתכן וזו השנה הטובה ביותר ב-6 השנים האחרונות.

אטרקציות בצפון הבינו כי ישנם מספר דברים שנופש מוכן לעשות במהלך חופשתו – להוציא כסף, ליהנות ולהעסיק את הילדים. כאשר משפחה יוצאת לנופש, עוד לפני שעלו לרכב הם הקריבו כמה אלפי שקלים לטובת הנופש. אטרקציות בצפון מבינות היום יותר כי נופשים מוכנים לשלם הרבה בשביל נוחות ואיכות. ניתן לראות את התפתחות מתחמי האטרקציות בשנים האחרונות. אתרי השייט בירדן הוסיפו בשנים האחרונות אטרקציות, מתחמי קמפינג, מזנונים ומלתחות ומציעים למבקר מגוון אפשרויות בילוי. קבוצות של אטרקציות בצפון התאגדו ויצאו באופן משותף בכל הקשור לפרסום ולשירות. אטרקציות בצפון מציעות כיום דברים נוספים מעבר לאטרקציה עצמה – כגון, כניסה חינם ללונה גל, הנחה במסעדה ועוד.

צימרים בצפון גם ביצעו תפנית חדה, ועסקו בשנים האחרונות בפיתוח הסביבה ומתקני הנופש במתחם הצימרים. כך למשל תמצאו מתחמי צימרים רבים אשר בנו בריכה ומציעים סאונה וג’קוזי ספא גדול בנוסף לג’קוזי שבחדר.

כתושב מן המניין לא אסור מדרך הרבים, וגם אני ביליתי זמן רב בשיטוט ובביקורים במתחמי אטרקציות בצפון. טיולי טרקטורונים, מרכזי מבקרים וכמובן חופי הכנרת עליהם לא ויתרתי. חשוב לציין שאני תושב הצפון, מכיר את כל האטרקציות בצפון ועדיין יצאתי עם משפחתי ליהנות מהם.

מה תהיה ההתפתחות בשנה הבאה? עסקני תיירות טוענים שבשנה הבאה נראה יותר מלונות בוטיק ומסעדות בריאות. אנשים רבים מחפשים את הפינוק באווירה מיוחדת ועדיין עם שירות של מלון. צימרים רבים בצפון הוסיפו לתפריט גם ארוחות ערב יוקרתיות, טיפולי מסאג’ וארוחות בריאות, נראה שהטרנד הבא הוא אכן מלונות הבוטיק, וגם צימרים עם שירות של בית מלון.

פרטים אודות מחבר המאמר:

אייל בהרב אתר TOOLGUIDE www.toolguide.co.il

מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/50106/אטרקציות-בצפון-קיץ-2009

אודות מחבר הפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *