תאילנד מבעד לעדשה – תערוכת צילומים בקניון רמת אביב

קניון רמת אביב בשיתוף משרד התיירות התאילנדי מציגים: תערוכת צילומי מסע אותנטיים מתאילנד של הצלם אסף קליגר החל מה- 19.09.13 ועד ה-  28.09.13 בחלל הקניון.

במסגרת התערוכה תוגרל חופשה זוגית באי קוסמוי בתאילנד.

תערוכת “תאילנד מבעד לעדשה”  כוללת מבחר צילומי מסע ייחודיים מתאילנד  של הצלם אסף קליגר ביניהן, מיצג וידיאו המציג  טכניקת אנימציה STOP MOTION המאפשרת ליצור המשכיות בתנועה לאובייקטים מצולמים שונים, גם ללא רצף תנועתי במציאות.

אוצר התערוכה שרון תובל: “באמצעות טכניקות שונות עושה אסף שימוש מושכל באפשרות של המצלמה לבודד רגע אחד ובוחר להציג רצף התרחשויות באירועי ראווה בניגוד לרגע המכריע המקובל בצילום. צילומיו נושקים לכל תחומי החיים,  החל מנופים עוצרי נשימה מכל רחבי תאילנד, דרך פורטרטים של אנשים מרתקים ומסקרנים ועד לתיעוד מקומות פולחן ודת בודהיסטים. הצילומים מצגים בכנות רבה יחד עם הומור ודרך חדשה להתבונן בארץ החופש.”

הצלם אסף קליגר: בוגר המחלקה לצילום בצלאל, האקדמיה לאמנות ועיצוב ירושלים, זכה בשנת 2008 בתחרות הצילום הבינלאומית של לשכת התיירות של תאילנד. מאז מתעד קליגר, מסעות שונים לתאילנד. אסף חי ויוצר בתל אביב והשתתף בתערוכות רבות בארץ ובחו”ל. לאחרונה קיבל  את המלגה לעידוד אמנים צעירים קרן “אמריקה ישראל”. עבודותיו נמצאות באוספי אמנות חשובים והופיעו במספר מגזינים בארץ ובעולם.

מתוך תערוכת תאילנד מבעד לעדשה - צילום אסף קליגר - קניון רמת אביב
מתוך תערוכת תאילנד מבעד לעדשה – צילום אסף קליגר – קניון רמת אביב

במסגרת התערוכה תתקיים הגרלה אשר תזכה את הזוכה בחופשה זוגית מפנקת באי קוסמוי בתאילנד לעשרה ימים, במסגרת זו, לקוחות קניון רמת אביב שירכשו בסך של 600 ₪, יוזמנו להצטלם  ב”אולפן Amazing Thailand” שבמתחם התערוכה ולהעלות את התמונות לעמוד הfacebook של ידידי תאילנד בישראל.  התמונה שתזכה המספר הלייקים הרבים ביותר תזכה את הלקוח בחופשה בתאילנד.

טלי מרגלית בראל, מנהלת השיווק של הקניון: “אנו מזמינים את קהל הלקוחות ליהנות מאמנות במיטבה ומפעילות אינטראקטיבית המעניקה פרס חסר תקדים ללקוחותינו- חופשה זוגית בתאילנד. קניון רמת אביב ממשיך להוביל ולהציע חוויה תרבותית עשירה לצד חווית הקניות.”

דב קלמן, נציג משרד התיירות של תאילנד בישראל : ” המבט של תאילנד מבעד העדשה של אומן ישראלי עכשווי חושף את צדדיה הנוספים של תאילנד. בשנת 2013 בקרו 125,000 ישראלים את תאילנד, שיא כל הזמנים. מתחילת שנת 2013 המשיכה תנועה זו לגדול ב-7%.”

תערוכת צילום “תאילנד מבעד לעדשה”-  החל מה- 19.09.13 ועד ה-  28.09.13 בחלל הקניון.

אודות מחבר הפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *