מרוץ רואים רחוק – אירוע ספורט משולב לכ – 1,000 עיוורים ורואים

המרכז הישראלי לכלבי נחיה מארגן זו השנה השלישית את אירוע הספורט “רואים רחוק”.

האירוע יתקיים בחול המועד סוכות ביום שלישי ה – 24 בספטמבר 2013  החל מהשעה 06:00 בבוקר בבית עובד ויכלול מירוצים תחרותיים של עיוורים ומלווים רואים, מסלול אופני טנדם המיועדים לעיוורים היושבים מאחורי רוכב רואה וכן יערך גם מקצה ריצה עממי המיועד לילדים ונוער שחלקם עיוורים וכבדי ראיה. זהו למעשה מרוץ הריצה המרכזי לאנשים עם עיוורון בארץ במקצים השונים ישתתפו כ – 100 אנשים עם עיוורון, ולמובילים יוענקו  גביעים במעמד מרגש ובסך הכל כ –  1,000 רצים במגוון גילאים.

לקראת המרוץ החלו העיוורים  להתאמן עם קבוצות רואים שונות. המרכז הישראלי לכלבי נחייה  מסייע  ביצירת  חיבורים ושותפויות בין הרצים העיוורים למלווים ולקבוצות הריצה השונות וכך למעשה מסייע בעיצוב חיים ספורטיבי ובריא ומהווה עוד נדבך בדרך של האדם עם העיוורון, לעצמאות, ניידות ומימוש עצמי.

במהלך יום זה יתקיימו גם סיורים והדרכות במתקני המרכז הישראלי לכלבי נחיה. המרכז הישראלי לכלבי נחייה לעיוורים הינה עמותה העוסקת בגידול ואילוף כלבי נחייה לעיוורים הממלאים מקום משמעותי ביותר בחיי האדם העיוור החל ברמה הפונקציונאלית של היכולת לניידות בטוחה ובאופן עצמאי ועד למענה על צרכים רבים ומורכבים כמו בטחון עצמי, יכולת לנידות ספונטנית, מימוש עצמי ועוד.

הרשמה למרוץ לעיוורים ולמלווים בלינק הבא: http://see.sportweb.co.il/ סיוע טלפוני לנרשמים בקו הטלפון של המרכז הישראלי לכלבי נחיה שמספרו 08-9408213 המירוץ יערך בחול המועד סוכות ביום שלישי ה – 24 בספטמבר 2013  החל מהשעה 06:00 בבוקר בבית עובד.

הצג מפה גדולה יותר

אודות מחבר הפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *