דרום אמריקה – חלום שמתגשם

מאת: קידום אתרים – SEO Israel

צמד המילים ‘דרום אמריקה’ מעורר אצל רובנו אסוציאציות חיוביות, המזכירות מיד חופשה, בריחה מהמציאות השוחקת, עולם אחר, החיים הטובים וכדומה. עבור רבים מהמטיילים, דרום אמריקה הוא “משהו” של פעם בחיים, כזה שעושים אותו מיד לאחר השירות הצבאי או בשנים הבאות אחריו.

טיול לדרום אמריקה דורש תכנון מוקדם ונחשב בעיני רבים כ”חתיכת פרויקט”, בשפה פשוטה, אבל אינו חייב להיות כזה. תכנון נכון ולאורך זמן עשוי להקל משמעותית על האתגרים הכרוכים בו ולהפוך אותו ממהנה חלקית לחוויה של פעם בחיים. דרום אמריקה – יש בה כדי להפוך לגן-עדן עוד בעולם הזה.

דרום אמריקה – קצת גיאוגרפיה

קצת גיאוגרפיה לפני הכול. יבשת אמריקה הדרומית נמצאת בחצי הכדור המערבי. בצפונה עובר קו המשווה, והיא שוכנת בין האוקיינוס השקט לאוקיינוס האטלנטי. מבחינת גודלה של דרום אמריקה, מדובר ביבשת הרביעית בגודלה אחרי אפריקה, אסיה ואמריקה הצפונית. 12 מדינות עצמאיות ושלוש אוטונומיות חולקות את שטחה של דרום אמריקה. המדינות הן קולומביה, ברזיל, אקוודור, בוליביה, גינאה, ונצואלה, סורינאם, פרו, צ’ילה, פרגוואי, אורוגוואי וארגנטינה. לצד אלה מתנהלות האוטונומיה של איי פוקלנד, של גינאה הצרפתית ושל איי ג’ורג’יה הדרומית.

דרום אמריקה – במקרה הכינותי מראש

טיולים ליבשת דרום אמריקה אפשר לחלק לשש קטגוריות שונות, כל אחת חשובה בפני עצמה: מסלול הטיול, טיסות, ציוד, שותפים לימים הראשונים או לנחיתה רכה, עלויות וקטגוריית ‘שונות’, הכוללת מידע על חיסונים, ביטוח רפואי, השפה המקומית, ויזה ועוד.

את מסלול הטיול ביבשת דרום אמריקה יש לבנות כך שלא תחזרו על עקבותיכם בדרך לאטרקציה תיירותית חשובה, רק בגלל חוסר תשומת לב. בנוסף, מאחר ומדובר בטיסה ארוכה, לעיתים יותר ממטוס אחד, פערי המחירים בין החברות עשויים להיות משמעותיים ואם תערכו השוואת מחירים תוכלו לחסוך לכם סכומי כסף לא מבוטלים. תשומת לב מיוחדת יש לתת לענייני הביטוח הרפואי שאין לזלזל בו, לרבות ביצוע כל החיסונים הנדרשים. בחירת אמצעי התשלום המתאים לכם בטיול – אשראי, המחאות נוסעים, מזומן או שילוב של שלושתם – הוא נקודה שיש להיערך לקראתה מראש.

פרטים אודות מחבר המאמר:

חברת אס.אי.או ישראל, מספקת שירותי קידום אתרים מקצועי במנועי חיפוש ושירותי שיווק באינטרנט עבור אתרים בארץ ובחו”ל. החברה פעילה משנת 2004, ובין לקוחותיה חברות מובילות במשק וכן חברות קטנות ובינוניות.

אס.אי או ישראל עוסקת בתחומים שונים כגון לימודים, עבודה ועוד נושאים רבים נוספים.

מקור המאמר: http://www.reader.co.il/article/39538/דרום-אמריקה-חלום-שמתגשם

אודות מחבר הפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *