טיפים למטייל בתאילנד – לשבור את הסטיגמות

לרבים מאתנו יש סטיגמות שונות ומשונות על יעדי טיול שונים בעולם. בשבילנו הודו תמיד מלוכלכת, לטייל באירופה זה יקר, ולהוציא ויזה לאוסטרליה זה בלתי אפשרי. ובכן, כדאי לדעת שהסטיגמות – על כל מקום שיהיה – הן תמיד נכונות רק בחלקן, והן נובעות מחוסר הבנה של התנהלות העניינים ביעד הנסיעה. לאלה המעוניינים לטוס לתאילנד, רצינו לשבור כאן כמה סטיגמות מוזרות כאלה, ועל תאילנד לא חסרות סטיגמות, כמובן.

טיסות לתאילנד

רבים חושבים שהטיסה לתאילנד היא החלק הכי יקר בטיול. ובכן, החדשות הן שלטוס לתאילנד זה זול יותר כמעט מכל מקום אחר במזרח. הסיבה העיקרית לכך היא הביקוש הרב לטיסות לשם. הביקוש גורם להורדת מחירים משמעותית מצד חברות תעופה זרות וישראליות, והמצב הגיע עד כדי כך שבעונות ה”חמות” ניתן למצוא אפילו חברות שכר ישראליות שמציעות טיסות לתאילנד במחירים יחסית זולים, אפילו בטיסות ישירות.

מזג האויר בתאילנד

כולם חושבים שמזג האויר בתאילנד הוא חם ודביק לאורך השנה כולה. זה לא ממש נכון – בתאילנד יש עונות שנה, ואפשר להנות שם כמעט מכל מזג אויר. בין יוני לסוף אוקטובר הטמפרטורות גבוהות, אבל גם יורדים גשמי מונסון מרעננים שנמשכים שעה בדרך כלל. גשם זה לא דבר נורא כשחם, לא? החודשים הללו נחשבים עונת הקיץ באקלים הטרופי של תאילנד, ובעונה הזו המחירים גם זולים יותר. העונה הנעימה ביותר לטיול היא עונת ה”חורף”, שבה אחוזי הלחות נמוכים בהרבה, נעים וחם ביום וקריר ונעים בלילה. זוהי העונה המומלצת ביותר לטיול בתאילנד, ובה המחירים גם עולים.

ישראלים בתאילנד

כשאנו מדברים על תאילנד אנחנו מדמיינים ישראלים בכל מקום שאליו נגיע. הסיבה לכך היא בעיקר הרעש (הנעים או הנעים פחות) שעושים הישראלים בתאילנד. אז, מה אם נגלה לכם שמספר התיירים הישראלים במדינה הענקית הזו עומד על…2% מסך התיירים המגיעים אליה מידי שנה. לא בכל רחוב וסימטה תתקלו בישראלים, ולכן כדאי לצאת אל מחוץ למסלול הקבוע של התיירים, ולחוות את תאילנד המקורית והאמיתית. בבנגקוק, למשל, השתדלו לישון באזורים אחרים מאזור הקאוואסן – אתם תופתעו לגלות מקומות הרבה יותר זולים אך לא פחות טובים ונעימים לשהייה.

אודות מחבר הפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *