סגווי – בילוי משפחתי

סגווי הוא אחד מכלי הרכב החדישים ביותר בעולם. מדובר ברכב דו גלגלי בו בניגוד לאופנוע, הגלגלים מונחים זה לצד זה במקביל והרכב מסוגל לעמוד יציב בכוחות עצמו. זהו כלי ירוק שמופעל על ידי חשמל ואינו מזהם את הסביבה וההיגוי שלו נעשה על ידי תנועות הגף של הרוכב.

בחופש הגדול משפחות רבות מחפשות בילוי משפחתי ראוי שממנו ייהנו כל בני המשפחה. פעמים רבות אנחנו נודדים בכל רחבי הארץ בחיפוש אחר אטרקציות בחגים ובמועדים השונים ולפעמים נראה לנו שכבר ראינו הכל וחווינו הכל. בילוי בירושלים הוא אחת הדרכים הפופולאריות להעביר את הזמן בחיק המשפחה כיוון שהעיר צופנת בחובה אינספור אטרקציות מיוחדות שמתאימות לבני כל הגילאים. בילוי משפחתי בירושלים ששייך לעידן המודרני הוא רכיבה משותפת על סגווי.

בילוי משפחתי בירושלים

במקומות רבים בארץ מוצעים היום מגוון של מסלולי טיול על הכלי המודרני והמשוכלל הזה, לרבות טיולי שטח בצפון הארץ. בעיקרון הוא מיועד כמעט לכולם, למעט ילדים מתחת לגיל 16, לנשים בהריון ולאנשים במשקל של למעלה מ120 ק”ג. ישנם המון יתרונות ברכיבה משותפת כזו מעבר לכך שמדובר על בילוי משפחתי מהנה לעילא ולעילא.

לטייל מבלי להזיע

בניגוד לטיולים בחיק המשפחה שגורמים לעייפות רבה ובסופם כל שתרצו הוא ללכת לישון, טיולי סגווי ירוממו את רוחכם ויגרמו לכם לתחושת ריחוף. כמו כן הרכב הזה נע ללא מאמץ כלל וכך גם אלו שאינם בכושר טוב יכולים ליהנות מטיולים ארוכים מבלי להתאמץ. כמו כן כך ניתן לעבור מרחקים ארוכים בניגוד לטיולים רגליים שמוגבלים במרחק שלהם.

כל אחד יכול

בילוי משפחתי כזה לא נושא יותר מדי חסרונות למעט העובדה שיש לשכור את הכלי ולהיות מצוותים למדריך צמוד וכן לכך שיש להיזהר ברכיבה על הכלי, במיוחד בסמוך לכבישים ובקרבת הולכי רגל. כמו כן מעבר באתם סואנים במיוחד הוא לא נעים ומסורבל. למרות זאת הדרכה קצרה של דקות ספורות תעניק לכל אחד שליטה טובה בכלי ללא שום בעיות. אם אתם מחפשים בילוי בירושלים שמשלב הנאה אמיתית והיכרות קרובה עם העיר מבלי להתאמץ ולהתנשף, נראה שמצאתם את האפשרות המתאימה לכם ביותר.

אודות מחבר הפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *