המהפכה המעופפת של טיטן ישראל

כ-60 מיליון טסים בארה”ב, סין, רוסיה ובמערב אירופה ירכשו כרטיסים להצגות ומופעים בעודם באוויר, בסיוע טכנולוגיה כחול-לבן של ‘טיטן’.

טטגיל ישראל, חיפה 06.02.12. חברת טטגיל הישראלית, (TTGIL בע”מ), שמתכננת ומפיצה מערכות כרטוס מתקדמות, התבשרה השבוע על זכייתה בפרויקט יוקרתי, ראשון ויחיד מסוגו בעולם, בהיקף של כ-2.4 מיליון דולר, עבור החברה האמריקנית ROW44.COM – הנחשבת כמובילה עולמית בתחום החדשנות בתעופה האזרחית.

תוכנת הכירטוס של חברת ההיטק ‘טטגיל’ תשרת את לקוחות ROW44.COM ובהן חברת התעופה האמריקנית SOUTHWEST Airlines, שמפעילה למעלה מ-500 מטוסים וחברת התעופה Norwegian Air Shuttle, שמפעילה 44 מטוסים.

ממשק הכרטוס של טטגיל יעניק לטסים בחברות התעופה האלו, אפשרות לרכוש תוך כדי טיסה, כרטיסים לאירועים, מופעים והצגות ביעד אליו הם טסים. בהמשך, צפויה התוכנה להיות מותקנת במאות מטוסים נוספים של חברות תעופה אלו ואחרות.

רכש הכרטיסים יתקיים בפורטל המיוחד של חברת ROW44.COM, לצד רכש קופונים, מוצרים בני קימא, סרטים וערוצי טלביזיה נבחרים.

ROW44.COM מנוהלת על-ידי ג’ון לאבל (John LaValle), מבכירי תחום ההיטק בארה”ב מזה 20 שנה ומי שכבר ביצע שלוש הנפקות מוצלחות ואת אחת מההנפקות המשניות הגדולות ביותר בתולדות האינטרנט וגייס לאורך השנים לפרויקטים שבניהולו, יותר מ-1.3 מיליארד דולר.

צוות טטגיל חגג השבוע בצניעות אופיינית את הזכיה בפרויקט, שמצטרף אל שורת עסקאות מעוררות דמיון של החברה, ביפן, באירופה ובארה”ב ובהן בין היתר: מיחשוב סינמה סיטי באירופה – הרשת שהפכה להיות השלישית בגודלה באירופה בתחום הקולנוע, מיחשוב פארקים וגני חיות וביצוע פרוייקטים מיוחדים בעולם בתחום הכירטוס.

דני קרן, CEO  ויזם טטגיל בע”מ אומר: “זאת גאווה גדולה לחברה ישראלית, לשתף פעולה עם חברה כמו ROW44.COM. הם הוגדרו לאחרונה, על ידי השבועון FLIGHT, כחברה מובילה בחדשנות בתעופה. גם מנכ”ל החברה, ג’ון לאוול, הוא דמות מובילה בעולם האינטרנט. מתוך הכרות עם יכולותיו של ג’ון ועם פעילותה של ROW44.COM, אני חושב שהמחמאה של השבועון FLIGT במקומה. זו חברה שמשנה את פני הטיסה בעולם ואנו גאים להיות חלק מהמהלכים שלה, שיוצרים מושגים חדשים בתעופה האזרחית העולמית.”

חברת טטגיל בע”מ, מפתחת פתרונות כרטוס ממוחשבים לרשתות בתי קולנוע, אולמי מופעים ואירועי ספורט המוניים כמו המונדיאל והאולימפיאדה. החברה השיקה לאחרונה מספר מוצרים בתחום הסלולר, שהופך להיות דומינטי יותר ויותר. בין השאר היא פיתחה אפליקציות לרכישת כרטיסים בסמרטפון, כאשר מכשיר הטלפון הסלולרי עצמו נופך לכרטיס כניסה, באמצעות ברקוד שנישלח אליו הופך להיות הכרטיס.

אתר החברה: www.TitanTechGroup.co.il

צילום: יח"צ
צילום: יח"צ

אודות מחבר הפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *