מאיזה גיל אפשר לארגן לילד מסיבת יום הולדת בוילה?

הילדים כיום גדלים מהר מאוד, מדובר בדור של “מוטנטים” שבגיל שבו אנחנו היינו שיא התמימות – הם כבר יודעים דבר או שניים על החיים, ובגיל צעיר מאוד הם כבר מעוניינים לעשות הכל “כמו גדולים”. השאלה היא האם אנחנו כהורים יכולים לאפשר זאת בצורה בטיחותית ואף חינוכית? לדוגמא, כיום כולם יודעים שימי הולדת בוילה זהו הטרנד החזק ביותר בתחום. באופן טבעי גם הילדים מבקשים לעשות מסיבות יום הולדת כאלה. האם זה אפשרי?

כדי להזמין וילה מושלמת ליום הולדת כנסו לאתר VillasInNorth.co.il:

http://www.villasinnorth.co.il/category/villas-in-north-for-birthday

וילה ליום הולדת להשכרה בתור חיזוק לקשרים המשפחתיים

לכל דבר יש דרך ביצוע נכונה! זיכרו, הרי וילות מהוות כיום גם את האובייקט המושלם לחופשת משפחתיות עם הילדים, אז למה שלא לשלב בין השניים וליצור מסיבת יום הולדת לילד מצד אחד, ונופש משפחתי מצד שני? היתרונות הגדולים ביותר של הוילות הינם העובדה שיש מספיק מקום לכולם – וגם מספיק אטרקציות לכולם. כך, ניתן לבוא עם מספר חברים קרובים של הילדים, לפקח עליהם בזמן הבילוי, ואפילו לשלוח לישון בשעה סבירה. מהרבה בחינות, זו יכולה להיות מסיבה הרבה יותר רגועה ופחות תובענית ממה שהתרגלתם. ובין לבין גם המשפחה תוכל לנוח.

בתור אפשרות שניה, אפשר להשכיר את הוילה ליומיים בסוף השבוע ולעשות יום כיף אחד לילדים, ויום אחד להקדיש למשפחה. עבור רוב הילדים זהו הפיתרון הטוב ביותר, כי הם עדיין קשורם מאוד למשפחה, אך גם חשוב להם להיות “מגניבים” לפני החברים. כך מושגות כל המטרות.

מסיבת יום הולדת בוילה. צילום: פיקסביי
מסיבת יום הולדת בוילה. צילום: פיקסביי

כיצד למצוא את הוילה המתאימה לגילאים השונים?

למרבה המזל, האינטרנט מספק מגוון רחב ביותר של ספקי וילות שונות בסדרי גודל שונים וכן בטווחי מחירים מגוונים. תמיד ניתן לחפש את התגובות לוילה ספציפית, ועל פיהן להבין האם מדובר במקום המתאים לבילוי של ילדים. ניתן גם לשאול את בעלי המקום, האם ניתן לפנות שטח שבו הילדים יבלו את מסיבת יום ההולדת באופן עצמאי יחסית, אך עם אפשרות של השגחה לא מציקה מצד ההורים. כמו כן, הבילויים משתנים בצורה דרסטית לאחר שהילדים גדלים מעט והופכים לנערים ונערות.

יש שיגידו שדווקא אז נחוצה ההשגחה מעמיקה ביותר, ובמקרים אלה ימי הולדת בוילה מהווים את הפיתרון היעיל ביותר מכל הבחינות.

מה אפשר לעשות עם הילדים במהלך יום ההולדת בוילה?

וילה ליום הולדת להשכרה מהווה פיתרון אוניברסלי שניתן להביא אליו כל סוג של תוספת או אטרקציה שתראו לנכון. כך, על מנת ליצור את החגיגה הבלתי נשכחת ביותר שאפשר, ניתן להזמין קוסם או ליצן, לעשות סדנת בישול או איפור, ועוד אינספור בילויים ואטרקציות המתאימות לטעמם של ילדים וילדות, נערים ונערות בכל גיל ובעלי כל תחום עניין אפשרי. לפיכך, תמיד כדאי לשקול לחפש וילה ליום הולדת להשכרה – גם עבור ילד בן 10, כי יכול להיות שזו תהיה המתנה הטובה ביותר שתתנו לו.

אודות מחבר הפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *