חופשה בצימרים בצפון

מה יכול להיות כיף יותר מאשר לצאת לחופשה מפנקת וקסומה בארץ ישראל, כיום אחת מהאופציות והאפשרויות שכדרך אגב נחשבות לפופולאריות והטובות ביותר אצל מרבית מהנופשים והמטיילים בישראל, זו חופשה בצפון כאשר כיום אלו מעוניינים לנפוש באזור הצפון יכולים לבחור את הנופש בבתי המלון הסטנדרטים שכולנו מכירים ואהובים, שכדרך אגב מרביתם נמצאים באזור טבריה והכנרת, או לחילופין אירוח ולינה בצימרים פרטיים ורומנטיים מה שיכול להיות מצוין ונחמד עד מאוד לאלו המחפשים את השקט.

הפעם אנו רוצים לדבר איתכם על חופשה בצימרים בצפון, כאשר האופציות הקיימות בפניכם הם רבות ומגוונות, ראשית כל חשוב מאוד לזכור ולציין שאחת מהאופציות הטובות ביותר העומדות בפניך זה חופשה בצימרים באזור הישובים הסובבים את הכנרת, כגון: חד נס, כורזים ועוד רבים וטובים.

אופציה נוספת שנחשבת כיום לאחת מהפופולאריות והולכת ותופסת תאוצה, זה בלי שום ספק חופשה בצימרים באזור אמירים שהינו ישוב הממוקם בגליל העליון שכל כולו הינו כפר נופש צמחוני טבעוני, מפתיע לשמוע אבל כן…כיום ישנם צימרים באמירים שמגיעים אך ורק ארוחות בוקר טבעוניות מה שמביא לאזור פלח מטיילים ונופשים ספציפי ומיוחד עד מאוד ולכן, כדאי לשקול את החופשה באזור עד מאוד.

אזורים נוספים אתה מחפש לנפוש בהם בצימרים בצפון..? יש עוד הרבה וזו רק ההתחלה, אחת מהאופציות הטובות ביותר זה לנסוע ולהצפין עד הצפון הרחוק לרמת הגולן, שם אפשר למצוא את הצימרים מלון של “כפר הנופש מרום גולן” שהינו אחד מכפרי הנופש היפים וטובים ביותר באזור, אחד מהיתרונות הטובים ביותר של כפר הנופש הנ”ל הינו בקרבה לחרמון, מה שמביא כדרך אגב אלפי מטיילים ונופשים מדי חורף בשביל להצפין ולעלות את רכס הר החרמון הגבוה ביותר בישראל.

לחופשה בצפון כיום על פני חופשה באזורי המרכז או הדרום יש משהו שונה ואחר, לא פעם ולא פעמיים נתקלתי באנשים אשר אומרים שאין כמו אילת או אין כמו ים המלח, אבל את האמת שבסופו של דבר אין ספק בכלל שכיום אין כמו הצפון, כי זה המקום המושלם והטוב ביותר לנפוש ולטייל בו.

במידה ולא הצלחת למצוא צימר מתאים לך באזור הצפון ובאמירים בפרט, מומלץ מאוד לעשות בדיקה של מלונות באזור הצפון שיכולים להתאים לא פחות מאשר צימרים, כיום הצפון מלא בבתי הארחה ומגוון רחב במיוחד שיכול להתאים לך.

אודות מחבר הפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *