הפקות לאירועי חברה

חברות רבות מזמינות הפקות של אירועים לרגל סוף שנה, הצלחה של פרויקט גדול, חג שמתקרב או כל סיבה אחרת. הרצון של הנהלת החברה הוא להעניק זמן כיפי לכל העובדים, שישתוללו, ירקדו, ייהנו ממופע איכותי וגם מקולינריה ברמה גבוהה.

הפקות לאירועי חברה בקונספט משתנה

המטרה של הנהלת החברה היא לבחור קונספט ייחודי כדי שכל ההתרחשויות יהיו סביבו. אפשר לבחור בתפאורה של שנות ה – 70 כולל הריקודים הנפלאים, תלבושות מדהימות עבור העובדים ועוד. או לחלופין מסיבת קיץ מטריפה לקראת הקיץ, אירוע פיראטים שיכלול גם הוא תלבושות המזכירות את קפטן הוק או מסיבה שתוביל את כולם לממלכת האגדות.

כך או כך מדובר באירוע שיש להיערך אליו כראוי והדרך הטובה ביותר היא לשכור את שירותיה של חברת הפקות אירועי חברה שתבצע את כל המהלכים וכל התאומים הנדרשים על הצד הטוב ביותר לאור הניסיון רב השנים שלה.

בחירה של נושא לאירוע

ההיערכות עבור הפקת אירועי חברה מתחילה בסיעור מוחות של הנהלת החברה וחברת ההפקות. מוצעות כמה וכמה אופציות עבור הפקת אירועי חברה. לאחר בחירת הרעיון המקורי, צוות ההפקה מציע כמה לוקיישנים שמתאימים לקונספט שנבחר. זה יכול להיות במיקום מסוים במרכז הארץ, באתר נופש בצפון, אתר תיירותי בדרום או לחלופין בחו”ל.

מעטפת של אירועי חברה

חברת הפקת אירוע חברה מעניקה את כל המעטפת. זה מתחיל בהכנת הזמנה מפורטת לכל העובדים על התאריך של האירוע והשעה שנקבעה, המיקום ופרטים חשובים לגבי קוד לבוש, מקומות חניה, הסעות לאירוע ועוד. ההתרגשות כבר ניכרת בקרב העובדים והם מחכים בכיליון עיניים לתאריך שנקבע.

תכנים לאירוע

הפקת אירועי חברה דואגת לתכנים שיהיו הנכונים ביותר על פי הקונספט של האירוע. זה יכול להיות מופע רוק סוחף, סדנה ללימודי ריקוד, ערב אימפרוביזציה וכל תוכן נוסף הקשור לחברה כמו ברכות של המנכ”ל, מצגת על כל מה שקרה בשנה החולפת, תחרות בין קבוצות העובדים ועוד.

חשיבותה של הקולינריה

איכותה של הקולינריה היא זו שתכריע את הצלחתו של האירוע. אפשר להצמיד את סוג הקולינריה לנושא כמו לדוגמה אוכל יפני אם הקונספט הוא יפני וכו’. אך בכל מקרה את האירוע מבחינה קולינרית ינהל שף בעל רזומה עשיר שיעניק לעובדים אפשרות ליהנות ממאכלי גורמה שהם יוצאי דופן בטעמיהם. האוכל יוגש לאורך כל הערב וגולת הכותרת שלו תהיה הכמויות הגדולות של הקינוחים המתוקים.

אודות מחבר הפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *