טיולים להכרויות, שידוכים וגם קצת להינות

טרנד חדש אשר הולך הולך ותופס תאוצה מדהימה בתקופה האחרונה הוא הטרנד של טיולי פו”פ (פנויים פנויות), אשר נועד גם להינות וגם להכיר (אולי) את החצי השני שלך. יש בדבר יתרונות וחסרות אשר אותם ננסה לברר בכתבה זו.

אז מאיפה זה התחיל?
ההמצאה תמיד היתה קיימת רק זה היה עניין של זמן עד שאנשים יתחילו לעשות מזה עסק. החל מהטיולים השנתיים בתיכון שם מתפתחות כל האהבות החדשות עוד בזמן הנעורים ועד טיולים עם החבר’ה ושידוכים אקראיים של חברים משותפים.

העניין הוא חוויה משותפת שיוצרת גם הזדהות, בניגוד לשיטה הבנאלית כמו למשל של שדכנית כאן יש לכם מכנה משותף כלשהו, אתם נהנים יחד ויש בסיסמאוד חזק ליצור כאן משהו יפה על בסיס החוויה שאתם חולקים. הפלגה רומנטית למשל יכולה להיות שילוב מושלם של חופשה וגם היכרות.

כדאי לבוא בראש של חופשה נטו מכיוון שאדם שבא בלחץ להכיר אז: א – לא יהנה ממש מהחופשה עצמה. ב – הלחץ לא מכירים אף אחדת, הנקודת מבט של גבר (כותב מאמר זה), כשאתה לחוץ אתה לא משיג אף בחורה, הכל נעשה אך ורק בכיף.

לא מכבר בטח שמעתם שצה”ל הוא מוסד השידוכים הגדול ביותר במדינה – הרבה יותר טוב מכל שדכנית בארץ, ולמה זה? כי כולם עוברים דרך צה”ל, כי כולם בצה”ל פחות או יותר באותם גילאים וכי כולם חווים משהו על בסיס משותף.

אם אתם באמת רוצים למצוא מישהי איכותית “שתפורה למידות שלכם” (כנ”ל לגבי נשים שרוצות למצוא גברים”, לכו על טיולי קונספט או אפילו תיזמו אחד כזה, כיום זאת לא ממש בעיה לארן קבוצה שתשמח להצטרף אליכם, פרסמו הודעה בפורומים, בפייסבוק או בכל מקום שמתקבצים בו אנשים אשר מעוניינים להכיר ותארגנו טיול. מי יודע… אולי משם תצמח האהבה שלכם.

בהצלחה!

אודות מחבר הפוסט

7 thoughts on “טיולים להכרויות, שידוכים וגם קצת להינות

  1. אני דווקא הגעתי למסקנה שבכל טיול כמעט שנסעתי עם בנזוג,
    זה גרם לפרידה אחרי שחזרנו…עם כל החוויות המשותפות מתגלים גם הפערים והעצבים,
    הרי לכל אחד דעה משלו, דברים שהוא רוצה לראות ומאיפה הוא חושב כדי לנסוע או להמשיך..אז אני לא יודעת אם זה מומלץ, אבל תנסו, אולי זה אני…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *