עולים לירושלים בחופש

ירושלים היא עיר מקסימה ומגוונת מאוד, יעד קלאסי ליום בילוי רומנטי ואפילו לחופשה רומנטית של כמה ימים. מעבר לאטרקציות הרגילות של מוסדות שלטון, העיר העתיקה ואתרי התרבות הרבים, ירושלים מציעה פינות חמד קסומות, מסעדות משובחות ואווירה רומנטית לצד האווירה המיוחדת שתמיד שוכנת בעיר הבירה. אז הפעם בקיץ עולים לירושלים בחופש והנה לכם כמה הצעות לטיול זוגי בעיר.

יום כיף רומנטי באווירה יהודית

עבור זוגות בעלי אוריינטציה יהודית מסורתית, רעיון עבור יום כיף רומנטי בירושלים ברוח זו יהיה למשל סיור בבתי כנסת מיוחדים בעיר. אך אפשרות מיוחדת מאוד של טיולים בירושלים היא למשל סיור בעיר העתיקה בירושלים, בדגש על אטרקציות ואתרים יהודיים וחשובים. אפשר למשל לבקר בבית הכנסת “החורבה” ששופץ ונפתח לאחרונה ומציע מראות מיוחדים וסיפור מרתק על המקום החשוב הזה, סיור ברבעים השונים, באזור הכותל וכן הלאה. את הסיור תוכלו לסיים בארוחה רומנטית באחת מהמסעדות הכשרות הרבות באזור העיר העתיקה או באזור ממילא שנמצא בסמוך.

סיור אמנות ותרבות

אם אתם מחליטים שהשנה עולים לירושלים בחופש ואתם זוג אוהב תרבות ואמנות, מומלץ לארגן סיור באתרים המרכזיים בעיר בתחומים אלו. ירושלים חווה בשנים האחרונות צמיחה אדירה בתחומים תרבותיים שונים – עם גלריות שנפתחות, בתי ספר לאמנות, סצנת אמנות מתפתחת מאוד, מועדוני מוסיקה משובחים ועוד. אפשר למשל להתחיל את הסיור באקדמיה לאמנות ועיצוב בצלאל המציעה גם גלריה ותערוכות מתחלפות, להמשיך לאחת מהגלריות החדשות, לעצור לשתות קפה באחד מבתי הקפה המקסימים של העיר ולהמשיך למוזיאון כלשהו לאמנות – יש גלריות ותיקות לצד מוזיאונים ייעודיים לאמנות עממית.

במקרה זה של החלטה שעולים לירושלים בחופש הבא, אפשר לסגור את היום בהופעה של הרכב ישראלי חדש ומעניין באחד מהמועדונים או הברים המוצלחים שבעיר. כמובן שחובבי תרבות רציניים יכולים במסגרת בילוי רומנטי בירושלים לבקר במוזיאון ארץ ישראל המחודש שנפתח לפני שנה (ב-2011) לציבור.

סיור אופנתי

אם גמלתם בדעתכם כי הקיץ עולים לירושלים בחופש ומשימת הארגון הופקדה על בן הזוג, תוכל לבחור להפתיע את זוגתך בסיור רומנטי ונעים בדגש על אופנה. בירושלים סצנת אופנה עשירה ומגוונת, עם בוטיקים וחנויות מיוחדות במינן.

אודות מחבר הפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *