צימרים עם בריכה – פינות חמד בצפון

חלקה הצפוני של הארץ הוא ממלכת גן עדן, בלתי מעורערת של תחום האירוח הכפרי בישראל. שפע עצום של אפשרויות לינה ואירוח, אטרקציות תיירותיות, אתרים היסטוריים, שמורות טבע ונופים מרהיבים, מים בנחלים וירוק מסביב ועוד – חלומו של כל טייל. אם עוצמים לרגע חזק את העיניים, אפשר לדמות ניחוח חוץ לארץ. טוב, כמעט. שילוב של חופשה במקום מבודד, על צלע הר או בלב ישוב מאפשר תוך כדי החופשה לתכנן כבר את זו הבאה.

נופש משפחתי

בתי הארחה רבים בצפון מודעים לצורך ביצירת חוויה משפחתית חיובית, שתשמור על אווירה טובה בזמן השהות ותגרום לאותן משפחות לחזור שוב ושוב. וכמובן להזמין את חבריהם, כי אין המלצה טובה יותר מזו העוברת מפה לאוזן. חוויה ייחודית לילדים עשויה ליהות הלינה בקומת גלריה, מצד אחד יחד עם ההורים באותו מבנה ומצד שני- קומה שלמה משלהם, מרופדת מצע נוח ונעים. להורים שרוצים לנצל מזמן החופשה הצפופה במשפחתיות למעט מנוחה, רצוי לוודא שיש חדר שינה פרטי עם דלת שניתן לסגור לפסק זמן הורי. האחרים שרואים בחופשה המשפחתית כהזדמנות לקבל מנות עודפות של אנרגיה שתלווה אותם לימי השיגרה בהם רוב המפגשים המשפחתיים הם בתור לשטיפת פנים, מוזמנים לעלות לגלריה בעצמם. נא לוודא שהילדים מרשים, כמובן. ואם דיברנו על הילדים אין כמו פינוק אמיתי בצימר עם בריכה

ג’קוזי מול בריכה

למזלנו, לא תמיד צריך לבחור בין השניים. ג’קוזי הפך, בשנים האחרונות, לאביזר חובה כחלק מחוויית החופשה עד כדי כך שאין הוא נחשב עוד למותרות אלא לחלק מחבילת הבסיס לה מצפה האורח הכמה לנופש שלו. בשנים האחרונות חלה עלייה במספר האתרים שהוסיפו בריכה פרטית, לעיתים לשימוש אישי ולעיתים לשימוש של עוד דירת אירוח. מצויין לימים החמים שבהם שחייה לילית היא הגשמת חלום. לעיתים הפתרון הזה חוסך את אי הנוחות שבאיסוף כל בני המשפחה, אירגונם אל תוך הרכב, והעברתם למקור מים אחר בתוספת תשלום, כשכל מה שבעצם רוצים, גדולים כקטנים, זה לגמרי לא לזוז מהמקום. רק לנשום עמוק ולהנות מכל הטוב הזה שנמצא עכשיו בהישג יד. גם אם לא מדובר בבריכה עמוקה אלא יותר בריכת שכשוך, לפחות היא מאפשרת להתפרק מעט במשחקי מים.

נכתב באדיבות צופית צימרים

אודות מחבר הפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *