בחירת ביטח נסיעות מתאים לחו”ל

עם בוא חג הפסח והאביב, ניתן האות להתחיל את עונת התיירות בישראל ובעולם. בעבור מי שאינם רוצים לעמוד בפקקים יחד עם המוני ישראל המטיילים בכל שמורות הטבע בישראל, יש רק ברירה אחת – נסיעה לחו”ל. כאשר אתם נוסעים לחו”ל, חשוב לדאוג להרבה מאוד פרטים, אולם יש פרט אחד שחשוב להקפיד עליו במיוחד – הוא הביטוח.

מדוע צריך ביטוח נסיעות לחו”ל?

במהלך החיים הרגיל אנחנו מבוטחים על ידי מספר ביטוחים, חלקם ביטוחים שאנחנו בוחרים לרכוש וחלקם ביטוחים אשר חובה עלינו לרכוש. אחד מאותם ביטוחים הוא ביטוח הבריאות שחייב להיות לכל אזרח ישראלי. אולם, ביטוחים אלה בדרך כלל תקפים רק בתוך ישראל – ההיגיון הוא שכאשר אנחנו בישראל אנחנו חשופים לסוג אחד של סיכונים ואילו בחו”ל אנחנו חשופים לסיכונים אחרים – ולכן, חברות הביטוח אינן מוכנות לבטח אותנו כאשר אנחנו נמצאים מחוץ למדינה. לשם כך נועד ביטוח נסיעות. ביטוח נסיעות הוא הדבר היחיד שיעמוד לרשותכם כאשר אתם מחוץ לישראל ואתם צריכים סיוע רפואי.

סוגי ביטוח נסיעות לחו”ל

ישנם סוגים שונים של ביטוח נסיעות לחו”ל אשר נבדלים ביניהם בעיקר בגובה הכיסוי הכולל שהם מעניקים לכם ובמספר ימי האשפוז שהם משלמים בעבורם. ישנן חבילות בסיסיות המתאימות בעבור רוב הנוסעים לחו”ל, אולם בהתאם לאופי הנסיעה שלכם, ייתכן כי תצטרכו כיסוי מורחב לצורך הנסיעה. לשם כך קיימות החבילות המורחבות. כך למשל, אם אתם מתכננים להשתתף בפעילות ספורט אתגרי, תצטרכו כיסוי נגד פציעות במהלך הפעילות. בנוסף, אם יש לכם מצב רפואי קיים, תצטרכו לוודא כי הביטוח מעניק לכם כיסוי, כולל כיסוי בגין החרפת מצב קיים בזמן השהות בחו”ל.

כיסוי בסיסי של ביטוח נסיעות טוב לחו”ל יהיה סביב תקרת פיצוי של 1,000,000 דולר אמריקאי במקרה של אשפוז והוצאות רפואיות, ויכלול גם סעיף של פינוי אווירי ממקום האירוע לבי”ח הקרוב (סביב 7,500$), ביטוח תאונות אישיות עד לגובה של כ-15,000$.

כיסויים נוספים הכלולים בביטוח נסיעות לחו”ל

בנוסף לכיסויים הבריאותיים של הביטוח, כולל ביטוח נסיעות גם כיסויים נוספים, כגון ביטוח כבודה, ביטוח צד שלישי – לכיסוי נזקים שאתם גורמים לצדדים שלישיים בחו”ל (עד תקרה של 100,000$) ועוד. כיסויים אלה הופכים את ביטוח הנסיעות לחבילה חיונית בעבור הנוסעים לחו”ל.

וטיפ אחרון לרכישת ביטוח נסיעות – רק בסוכנות ביטוח מוכרת ואמינה

אם אתם מתכננים נסיעה לחו”ל ואתם צריכים ביטוח, הקפידו לרכוש את הביטוח מאת חברת ביטוח אמינה ומוכרת. כך תבטיחו לעצמכם את הכיסוי הרחב ביותר והרלוונטי ביותר. אמנם גם עם סוכנות ביטוח חשוב לעבור על פרטי הפוליסה, אך סוכנות ביטוח מוכרת וותיקה תדע להציע את הכיסויים המתאימים ביותר והדרושים לכם. בררו אצל סוכנות ביטוח על תוכניות המתאימות לכם ספציפית. סוכנות ביטוח ותיקה תדע להציע לכם ביטוח המתאים לכם בדיוק.

אודות מחבר הפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *