קמבודיה ולאוס – טיול תרמילאים

החלטתם לבצע טיול תרמילאים ומחפשים יעד באמת מיוחד? על קמבודיה ולאוס חשבתם? הכנסו עוד היום לסוכנות תיירות ונופש המתמחה בטיולים ליעדים מיוחדים אלה, וקבלו מידע על שני יעדים, בין היפים בעולם, עם נופים שדומה כי כף רגלו של האדם עוד לא דרכה בהם, ועם קסם מיוחד ומראות שלא תוכלו להשאר אדישים אליהם.

קח מקל, קח תרמיל

טיול תרמילאים הוא טיול אחר. זהו טיול בו באמת מרגישים את היעד תחת הרגליים, עוצרים במקומות שאוהבים ולא תמיד נצמדים ללוחות זמנים נוקשים, ישנים בשטח, מתוודעים למסורת, לתרבות ולפולקלור המקומי, ופשוט צוברים חוויות לאורך כל הטיול. אם יש מקום שטיול תרמילאות פשוט תפור במיוחד עבורו, הרי אלו קמבודיה ולאוס.

קמבודיה ולאוס – אין דברים כאלו

כל סוכנות תיירות ונופש תעניק לכם מידע מועיל על שתי ארצות מדהימות ביופיין, קמבודיה ולאוס אשר ממש נתפרו עבור טיולי תרמילאים. אלו הן בין המדינות הקסומות ביותר במזרח הרחוק, והן מציעות שפע של תרבות אחרת, תושבים מאירי פנים, נופים מיוחדים במינם, פראיים ובתוליים, חופים תכולים ומקדימים (בקמבודיה- ללאוס אין ים), ולשתיהן ניתן להגיע בקלות דרך תאילנד.

המקדשים הקמבודיים ופסלי בודהה בלאוס, הינן אטרקציות הפזורות למכביר בשתי המדינות, ומהוות מוקד עלייה לרגל לתושבים ולמטיילים כאחד. שיט בסירות, שהן אמצעי התחבורה היעיל ואף הזול ביותר בקמבודיה, יחשוף אתכם לחוויה מסוג אחר, ולמראות בלתי נתפסים של שטחים עצומים מכוסים מים. על הדרך וכלו לראות בתים צפים, אופי מקבול למגורים בקמבודיה, ונופים משגעים.

לאוס מציעה לכם בראש וראשונה כמות טבע ונוף שהיא פשוט אין סופית. בנוסף, פזורים לאורכה כרים רבים וציוריים, בחלקם נדמה כאילו הזמן קפא על שמריו. חלק מן הכפרים בלאוס הינם בעלי השפעה סינית חזקה, והדבר ניכר בבנייה, בתרבות ובפולקלור המקומי.

לסיכום, אם חיפשתם במסגרת תוכניות תיירות ונופש שלכם, יעדים באמת מיוחדים לטייל בהם, מדינות אלו יספקו את מלוא התמורה בעד השקעתכם. פנו אל משרד נסיעות המתמחה ביעדים אלו, קבלו מידע מקצועי וצאו אל הטיול הבא שלכם שלא דומה לאף טיול אחר שעשיתם עד היום.

אודות מחבר הפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *