עבודה בארה”ב

עבודה בארה”ב מושכת יותר ויותר ישראליים לאור המצב הכלכלי הלא פשוט בישראל של השנים האחרונות. מצוקת הדיור, התייקרות מחירים, עליית הדלק והמשכורות הלא גבוהות במיוחד בישראל מאלצות צעירים רבים לחפש אלטרנטיבות שונות מעבר לים בארץ האפשרויות הבלתי נגמרות – ארה”ב.

תנאי מחייה

תנאי מחייה מהטובים העולם מוצעים לעובדים בארה”ב בדמות קומפלקסים יוקרתיים ומרווחים במיוחד מהם נהנים העובדים. הקומפלקסים ממוקמים בשכונות הטובות ביותר וכוללים מכוני כושר פרטיים, בריכות שחייה ועוד יתרונות רבים לרווח העובדים ולהנאתם ונועדו לעזור לאותם ישראלים לחיות ולעבוד מעבר לים בצורה כיפית ונוחה הרבה יותר. עבודה בחו”ל גם כוללת רכבים חדשים המשמשים את העובדים לנסיעות לעבודה ובחזרה אך יחד עם זאת קיימת אפשרות לנסיעות פרטיות ברכב למטרות טיולים והנאות אישיות. בנוסף נהנים בעבודה בארה”ב גם משיחות לישראל, אינטרנט, ימים חופשיים, שעות עבודה נוחות ותנאים סוציאליים נוספים הניתנים לעובדי החברות השמה לעבודה בארה”ב.

משכורות

עבודה בארה”ב מתגמלת במיוחד מבחינת השכר. העובדים אינם עובדים לפי שעה אך נהנים משכר בסיס גבוה במיוחד העומד על קרוב ל 2000 דולר בכל חודש. שכר כזה אינו ניתן בעבודות רבות בישראל והינו דיי גבוה בכדי לחיות בארה”ב בכבוד. בנוסף לשכר הבסיס עבודה בארה”ב והמשכורת נשענים על אחוזים ממכירות. אחוזי הרווח של העובד ממכירות עומדים על בין 20 ל 35 אחוזים כאשר התלות היא במקום העבודה ובכמות המכירות אותה ביצע העובד באותו החודש. קיימות עדויות רבות לאנשים אשר עבודה בארה”ב שלשלה לכיסם משכורת העולה על 10 אלף דולרים, משכורת שלא מביישת גם את המנכ”לים הבכירים ביותר במשק הישראלי.

עבודה שכולה טיול

מוקדי העבודה בארה”ב ממוקמים במרכזי התיירות, הבילוי והקניות של ארה”ב. מוקדים אלו נהנים ממאות אלפי תיירים לכל אורך השנה ומאפשרים לצעירים להתפתח ולהצליח בעבודה בארה”ב. עבודה בארה”ב גם מקנה לכל עובד ימיי חופש בהם יוכל לטייל באותם מוקדי תיירות ובילוי בהם הוא עובד בימיי השבוע. הרכבים הפרטיים גם הם ניתנים לעובד באם ירצה וטייל ולהתרחק מעט ממקום מגוריו לצרכי טיול והנאה.

אפשרויות קידום

לכל עובד ניתנת האפשרות להתקדם ולהתפתח עם הזמן עד לכדי תפקידי מפתח משמעותיים בחברות בהן הוא עובד ואף בחברות אחרות בארה”ב. ניתן אף לראות עובדים ישראליים רבים מתקדמים ומתברגים בתפקידי מפתח תוך איוש משרות בכירות במקומות העבודה שלהם בארה”ב.

אין ספק כי עבודה בארה”ב היה חוויה של פעם בחיים ממנה ניתן להפיק המון כסף, הנאה וניסיון להמשך החיים. הכלים הניתנים לעובד מאפשרים לו להצליח ובענק!

אודות מחבר הפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *